تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۱ کد مطلب 92975

فیلم/ قسمت پنجم مسابقه جذاب فرمانده

پنجمین قسمت مستند مسابقه جذاب و هیجان انگیز فصل سوم «فرمانده». گروه فیلم و صوت مشرق، «فرمانده» که پخش سری سوم آن چندی است از شبکه افق شروع شده، مستند مسابقه ای است با آیتم های دشوار که بیشتر آنها برگرفته از آموزش های مربوط به تکاوران نیروی دریایی هستند. در قسمت های اول و […]

پنجمین قسمت مستند مسابقه جذاب و هیجان انگیز فصل سوم «فرمانده».

گروه فیلم و صوت مشرق، «فرمانده» که پخش سری سوم آن چندی است از شبکه افق شروع شده، مستند مسابقه ای است با آیتم های دشوار که بیشتر آنها برگرفته از آموزش های مربوط به تکاوران نیروی دریایی هستند.

در قسمت های اول و دوم به مراحل گزینش ۱۰ نفر شرکت کننده نهایی در زیباکنار و شهرک سینمایی دفاع مقدس پرداخته شده و از سومین قسمت، شاهد ورود این ده نفر به جزیره فارور یعنی محل برگزاری مرحله پایانی بودیم.

در این جزیره غیر مسکونی و نظامی، آیتم های دشواری نظیر ورود به ساحل، نجات، استتار و … برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده که همه آنها زیر نظر سردار ناظری از فرماندهان نیروی دریایی سپاه انجام می شوند و همین فرمانده، امتیازات لازم را هم به شرکت کنندگان می دهد.

در پنجمین قسمت باز هم شاهد عملیاتی سخت و دشوار خواهیم بود که ۱۰ شرکت کننده باید آنها را انجام دهند و هر یک امتیاز بیشتری را کسب کنند می توانند شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: