تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ - ۱۵:۱۸ کد مطلب 92979

نام مدیر جنجالی استقلال در لیست میهمانان دربی

همه مدیران باشگاه استقلال برای تماشای دربی ۸۲ به ورزشگاه آزادی می روند. به گزارش مشرق، اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال عصر امروز برای تماشای دربی ۸۲ به ورزشگاه آزادی خواهند رفت. این نفرات همراه با افشارزاده در جایگاه ویژه این استادیوم حضور پیدا خواهند کرد. نکته حائز اهمیت در این باره قرار گرفتن نام […]

همه مدیران باشگاه استقلال برای تماشای دربی ۸۲ به ورزشگاه آزادی می روند.

به گزارش مشرق، اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال عصر امروز برای تماشای دربی ۸۲ به ورزشگاه آزادی خواهند رفت. این نفرات همراه با افشارزاده در جایگاه ویژه این استادیوم حضور پیدا خواهند کرد.

نکته حائز اهمیت در این باره قرار گرفتن نام علی نظری جویباری بین مسئولان استقلال بود که از سوی باشگاه استقلال به مسئولان ورزشگاه ازادی برای حضور در جایگاه vvip معرفی شده و سمت وی در این نامه معاونت ورزشی باشگاه عنوان شده بود. این در حالی است که نظری جویباری از حدود سه ماه پیش دیگر در باشگاه استقلال حضور نیافته است.

بر اساس این گزارش، علی نظری جویباری پس از اختلاف نظر شدید با یکی از اعضای هیأت مدیره و مصاحبه علیه یکی دیگر از اعضای همین هیأت به شکل غیر رسمی و نرم از مجموعه مدیران باشگاه کنار رفت. اتفاقی که ۲ سال پیش برای افجه ای رخ داد ولی با حاشیه های زیاد در رسانه ها. نظری جویباری امروز در دربی یک صندلی رزرو شده در جایگاه ویژه برای خود دارد.

دربی ۸۲ از ساعت ۱۷ به میزبانی تیم پرسپولیس آغاز می شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: