تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ - ۱۹:۲۵ کد مطلب 92994

خسارت سنگین سیل به کشاورزی +تصاویر

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی با بیان اینکه به دلیل کستردگی خسارت سیل هنوز نتواسته‌ایم در بخش کشاورزی به جمع‌بندی برسیم گفت: در حال جمع بندی خسارات وارد شده به کشاورزان خوزستان و ایلام از بایت سیل هستیم. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، بعد از افزایش بارش باران […]

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی با بیان اینکه به دلیل کستردگی خسارت سیل هنوز نتواسته‌ایم در بخش کشاورزی به جمع‌بندی برسیم گفت: در حال جمع بندی خسارات وارد شده به کشاورزان خوزستان و ایلام از بایت سیل هستیم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، بعد از افزایش بارش باران در مناطق مختلف کشور و وقوع سیل در استان‌های خوزستان و ایلام این امر خسارت‌های مال و جانی و صدمه به زیر ساخت‌ها و فعالیت‌های کشاورزان را به همراه داشته است.

سید محمد موسوی مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی اظهارکرد: در حال جمع بندی خسارات وارد شده به کشاورزان منطقه از بایت سیل هستیم.

وی افزود: کم و کیف خسارت وارد شده به بخش کشاورزی هنوز در نیامده است و به دلیل کستردگی خسارت وارد شده هنوز نتواسته‌ایم در بخش کشاورزی به جمع بندی برسیم و اکنون نمی‌توانم بگوییم که در کدام مناطق برای کشاورزان مشکلاتی را به همراه داشته است.

بنابر این گزارش، شاپور پولادی معاون استاندار ایلام نیز با بیان اینکه بارش‌های شدید در ایلام خسارت به بار آورد، گفت: خسارت در بخش کشاورزی و زیرساخت‌ها سنگین است.

سردار رمضان شریف  سخنگوی سپاه پاسداران نیز در این باره گفت:‌ سرلشکر جعفری به فرماندهان سپاه‌های استانی دستور داده تا به امدادرسانی مناطق سیل‌زده بپردازند.

عکس‌های زیر مربوط به مناطق خسارت دیده است:

عشایر درحال انتقال به نقاط امن

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: