تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ - ۱۹:۲۱ کد مطلب 92998

سفر هاشمی به سرزمین طلای سفید

وزیر بهداشت برای افتتاح و بازدید از چند پروژه در راستای طرح تحول سلامت به استان گلستان سفر می‌کند. استان گلستان یکی از مناطق تاریخی سرزمین ایران است که به دلیل حجم بالای کشت پنبه در گذشته نه چندان دور، به سرزمین طلای سفید شهرت دارد. به گزارش مشرق، سید حسن هاشمی – وزیر بهداشت […]

وزیر بهداشت برای افتتاح و بازدید از چند پروژه در راستای طرح تحول سلامت به استان گلستان سفر می‌کند. استان گلستان یکی از مناطق تاریخی سرزمین ایران است که به دلیل حجم بالای کشت پنبه در گذشته نه چندان دور، به سرزمین طلای سفید شهرت دارد.

سفر هاشمی به سرزمین طلای سفیدبه گزارش مشرق، سید حسن هاشمی – وزیر بهداشت در ادامه سفرهای کاری خود به استان‌های مختلف، به استان گلستان سفر خواهد کرد.

از مهمترین برنامه‌های این سفر، افتتاح بیمارستان ۹۰ تختخوابی رسول اکرم(ص) در کلاله و بازدید از کلینیک این بیمارستان و همچنین افتتاح بیمارستان ۱۵۵ تختخوابی فاطمه الزهرا (س) در مینودشت است.

همچنین از دیگر برنامه‌های وزیر بهداشت در گرگان، افتتاح سالن سرپوشیده ورزشی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، افتتاح مرکز قلب و عروق شهید صیاد شیرازی، افتتاح متمرکز چند پروژه طرح تحول سلامت در سالن فخرالدین اسعد گرگانی و تجلیل از خیرین این استان اعلام شده است.

به گزارش وزارت بهداشت، استان گلستان یکی از مناطق تاریخی سرزمین ایران است که به دلیل حجم بالای کشت پنبه در گذشته نه چندان دور، به سرزمین طلای سفید شهرت دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: