تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ - ۲۳:۲۳ کد مطلب 93020

نوراللهی:این همان تیمی‌است که مسخره‌اش می‌کردند

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اوایل فصل کسی فکر نمی‌کرد پرسپولیس با بازیکنان جوان چنین نتایجی بگیرد. به گزارش مشرق، احمد نوراللهی درباره برتری امروز پرسپولیس گفت: بازی خوبی بود. ۶ گل داشت. فکر می‌کنم هم هواداران استقلال و هم هواداران پرسپولیس از بازی لذت بردند. خوشحالم که ۳ امتیاز را گرفتیم. وی در پاسخ […]

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اوایل فصل کسی فکر نمی‌کرد پرسپولیس با بازیکنان جوان چنین نتایجی بگیرد.

به گزارش مشرق، احمد نوراللهی درباره برتری امروز پرسپولیس گفت: بازی خوبی بود. ۶ گل داشت. فکر می‌کنم هم هواداران استقلال و هم هواداران پرسپولیس از بازی لذت بردند. خوشحالم که ۳ امتیاز را گرفتیم.

وی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کردید در این بازی ۴ گل بزنید، اظهار داشت: اوایل فصل کسی فکر نمی‌کرد پرسپولیس با بازیکنان جوان چنین بازی‌هایی داشته باشد. خدا را شکر می‌کنم که به قولی که به کاپیتانمان یعنی هادی نوروزی دادیم، نزدیک می‌شویم. این بردها را به نوروزی و همین‌طور هواداران تقدیم می‌کنیم. ما قول دادیم که قهرمان شویم، امیدوارم با چند بازی آینده به این نتیجه برسیم.

نوراللهی در پاسخ به این سوال که بنگر مدعی شده اوایل فصل پرسپولیس را مسخره می‌کردند، تصریح کرد: بله، اوایل همین طور بود، ولی رفته رفته تیم بهتر شد و حالا در صدر قرار دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: