تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۰۵:۰۶ کد مطلب 93049

عامل اصلی باخت استقلال +عکس

عامل اصلی باخت چهار بر دوی استقلال در دربی ۸۲، بدون شک مهدی رحمتی بود. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از صراط، عامل اصلی باخت چهار بر دوی استقلال در دربی ۸۲، بدون شک مهدی رحمتی بود. رحمتی در دو گل از چهار گل خورده اش، مقصر اول و آخر به شمار می رفت. […]

عامل اصلی باخت چهار بر دوی استقلال در دربی ۸۲، بدون شک مهدی رحمتی بود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از صراط، عامل اصلی باخت چهار بر دوی استقلال در دربی ۸۲، بدون شک مهدی رحمتی بود. رحمتی در دو گل از چهار گل خورده اش، مقصر اول و آخر به شمار می رفت.

گل اول با دفع ناقص او به طارمی رسید در حالی که گلرهای تازه کار نیز می دانند چنین توپ هایی باید به بغل دفع شود نه به وسط زمین.

گل سوم پرسپولیس هم با یکی از بدترین اشتباهات او به ثمر رسید. در این گل، رحمتی یک توپ مرده را به جای آنکه رها کند تا از محوطه جریمه استقلال خارج شود، دو دستی روی سر رضاییان انداخت و او این فرصت را از دست نداد.

رحمتی البته یک پنالتی گرفت اما این پنالتی تنها اشتباه بچه گانه عمران زاده را جبران کرد. جالب اینجاست که پیش از دربی از رحمتی به عنوان نقطه قوت استقلال در این بازی یاد می شد. جالب تر اینکه گزارشگر دربی هم هیچ اشاره ای به این اشتباهات بچه گانه رحمتی نکرد.

عامل اصلی باخت استقلال +عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: