تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۰۵:۰۶ کد مطلب 93050

توضیح رضاییان درباره درگیری با طارمی

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درگیری که بین من و مهدی طارمی بر سر ضربه پنالتی به وجود آمد قشنگ نبود. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، رامین رضاییان پس از پیروزی ۴ بر ۲ پرسپولیس مقابل استقلال،‌ اظهار داشت: بازی خوبی بود و برد دلچسبی را به دست آوردیم. دوست داشتم که […]

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درگیری که بین من و مهدی طارمی بر سر ضربه پنالتی به وجود آمد قشنگ نبود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، رامین رضاییان پس از پیروزی ۴ بر ۲ پرسپولیس مقابل استقلال،‌ اظهار داشت: بازی خوبی بود و برد دلچسبی را به دست آوردیم. دوست داشتم که در این بازی برنده باشیم. ما نشان دادیم که تمام این حرف‌هایی که زده می‌شود خرافات است، اینکه می‌گویند اگر تیمی بهتر باشد می‌بازد نشان دادیم که درست نیست.

وی ادامه داد: با پیروزی ما نشان دادیم که همه حرف‌هایی که زده می‌شود و می‌گویند اگر بازیکن به برنامه ۹۰ برود مصدوم می‌شود خرافات است. ما خوب بازی کردیم و توانستیم برنده بازی شویم و به تمام خرافات هم پایان دادیم. من دوست دارم یک روز مقابل عادل بنشینم و یک انتقاد کوچک از او بکنم. یک بار به این برنامه دعوت شدم و اگر بار دیگر دعوت شوم یک انتقاد کوچکی خواهم داشت.

بازیکن پرسپولیس در مورد درگیری‌اش به خاطر زدن ضربه پنالتی یادآور شد: قبول دارم که صحنه قشنگ نبود، طارمی می‌خواست هت‌تریک کند. پنالتی‌زن‌های تیم من و طارمی هستیم در ‌آن صحنه محسن بنگر توپ را به من داد اما مهدی طارمی گفت که می‌خواهد هت‌تریک کند. به هر حال مهم بردن پرسپولیس بود.

وی در مورد گلی که به ثمر رساند، گفت: خیلی خوشحال شدم و این گل را به علی کریمی و بخشی از آن را به پدرم تقدیم می‌کنم.

رضاییان در مورد اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند قهرمان شود یا خیر، گفت: باید تلاشمان را در ادامه لیگ بیشتر کنیم تا بتوانیم قهرمانی را به دست بیاوریم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: