تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۰۵:۳۹ کد مطلب 93059

آغاز ثبت‌نام بن‌های دانش‌آموزی خرید کتاب

ثبت نام دانش آموزان برای دریافت بن خرید کتاب در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در هفته پیش رو انجام می‌شود. به گزارش مشرق، با تسهیلات اختصاص یافته توسط معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  برای نخستین بار در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران یارانه خرید کتاب به […]

ثبت نام دانش آموزان برای دریافت بن خرید کتاب در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در هفته پیش رو انجام می‌شود.

به گزارش مشرق، با تسهیلات اختصاص یافته توسط معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  برای نخستین بار در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران یارانه خرید کتاب به دانش آموزان تعلق خواهد گرفت.
 
ارزش این بن کارت های خرید کتاب به مبلغ ۵۰ هزار تومان خواهد بود که ۲۵ درصد از آن از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ۲۵ درصد باقی مانده نیز از سوی دانش آموزان تامین خواهد شد.
 
ثبت نام و مدیریت ارائه بن کتاب دانش آموزان توسط خانه کتاب انجام می شود و این بن کارت‌ها صرفا در ایام برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قابل استفاده خواهند بود. اطلاعات تکمیلی درباره نحوه و شرایط ثبت نام به زودی اعلام می شود.
 
خبر دیگر از نمایشگاه کتاب اینکه سید عباس صالحی معاون امور فرهنگی و رئیس بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با صدور حکمی سید محمد بهشتی را به عنوان مشاور هنری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب کرد. در متن این حکم آمده است:
 
نظر به مصوبه شورای سیاست‌گذاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در تاکید بر ابعاد بصری و هنری این رخداد بزرگ در حوزه نشر و فرهنگ و با عنایت به بهره‌مندی جنابعالی از تخصص، ذوق هنری و تجارب مفید و ارزشمند فرهنگی- هنری به موجب این ابلاغ به سمت «مشاور هنری» بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب می‌شوید.
 
امید است با اتکا به تجربه ارزشمند جنابعالی و استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی و هنری کشورمان امکان برگزاری نمایشگاه مطلوب بیش از پیش فراهم آید.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: