تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۰۶:۴۸ کد مطلب 93073

افزایش سفرهای زائران عتبات و کاهش قیمت‌ها

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت به افزایش سفرهای زائران عتبات عالیات در ایام بعد از نوروز اشاره کرد و گفت:‌ تعداد متقاضیان سفر به عتبات نسبت به مدت مشابه در سال ۹۴ افزایش پیدا کرده است. به گزارش مشرق، محسن نظافتی اظهار داشت: تعداد متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایام بعد از ۱۵  […]

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت به افزایش سفرهای زائران عتبات عالیات در ایام بعد از نوروز اشاره کرد و گفت:‌ تعداد متقاضیان سفر به عتبات نسبت به مدت مشابه در سال ۹۴ افزایش پیدا کرده است.

به گزارش مشرق، محسن نظافتی اظهار داشت: تعداد متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایام بعد از ۱۵  فروردین ۹۵ نسبت به مدت مشابه قبل در سال گذشته افزایش ۳۰ درصدی پیدا کرده و این نشانگر استقبال خوب مردم از سفر به عتبات عالیات دارد.

وی ادامه داد: در ایام نوروز هم افزایش چشمگیر زائران را شاهد بودیم و استقبال مردم برای عتبات نوروزی بسیار مناسب بود و بدون هرگونه مشکل  این سفر انجام شد و شاهد رضایت کامل زائران بودیم.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت درباره افزایش قیمت‌های نسبی که در ایام نوروز برای این سفر تدارک دیده شد، نیز گفت: این افزایش قیمت نسبی به دلیل ایام نوروز و به سبب قیمت‌های حمل و نقل و سایر خدمات بود که بعد از ایام نوروز این افزایش قیمت  از میان برداشته شد.

نظافتی تصریح کرد: در حال حاضر شاهد کاهش قیمت نسبت به ایام نوروز ۹۵ هستیم و این نشان می‌دهد که قیمت‌هایی که برای سفرهای عتبات نوروزی افزایش پیدا کرده بود تنها به صورت مقطعی و موقت بود و شاهد کاهش قیمت‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه هیچ افزایش قیمتی را  برای سفرهای عتبات در آینده نخواهیم داشت ، گفت: برای ایام پیش رو و ماه مبارک رمضان نیز لیست قیمت‌ها را اعلام خواهیم کرد؛ رضایت مسافران و توجه به خدمات مناسب جزیی

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: