تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۸ کد مطلب 93082

داعش به تیم شبکه "الاخباریه" سوریه حمله کرد

«عمران الزعبی» وزیراطلاع رسان سوریه با اشاره به حمله داعش به تیم رسانه سوری تاکید کرد: همه رسانه ها و اصحاب رسانه در سوریه بدون استثنا هدف گروه های تروریستی هستند. به گزارش مشرق به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه، “سانا”؛ گروه تروریستی داعش با حمله به تیم خبری شبکه “الاخباریه” سوریه در دیرالزور «ابراهیم […]

«عمران الزعبی» وزیراطلاع رسان سوریه با اشاره به حمله داعش به تیم رسانه سوری تاکید کرد: همه رسانه ها و اصحاب رسانه در سوریه بدون استثنا هدف گروه های تروریستی هستند.

به گزارش مشرق به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه، “سانا”؛ گروه تروریستی داعش با حمله به تیم خبری شبکه “الاخباریه” سوریه در دیرالزور «ابراهیم الحموی» تصویربردار این شبکه را زخمی کرد.

بر پایه این گزارش؛ «عمران الزعبی» وزیراطلاع رسان سوریه با اشاره به حمله داعش به تیم رسانه سوری تاکید کرد: همه رسانه ها و اصحاب رسانه در سوریه بدون استثنا هدف گروه های تروریستی هستند.

الزعبی ادامه داد: هدف از این جنایات داعش  ساکت کردن صدای رسانه هایی است که حقیقت را بازگو کرده تا واقعیت آنچه در سوریه جریان دارد را به همگان منتقل کنند.

الزعبی از تلاش های اصحاب رسانه در سوریه در راه عزت ملی و بیان حقیقت به جهانیان و مصاف با رسانه هایی که صاحب امکانات فنی و پشتوانه های مالی هنگفت هستند، تقدیر کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: