تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۵ کد مطلب 93096

تصادف ۳ سواری و کامیون ۱۳ نفر را مصدوم‌کرد

سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به مهمترین تصادفات جاده‌ای گفت: برخورد سه سواری و کامیون، صبح امروز در اتوبان قزوین-تهران ۱۳ نفر را دچار حادثه کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سید مصطفی مرتضوی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، در مورد مهمترین تصادفات جاده‌ای شبانه روز گذشته گفت: برخورد سه […]

سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به مهمترین تصادفات جاده‌ای گفت: برخورد سه سواری و کامیون، صبح امروز در اتوبان قزوین-تهران ۱۳ نفر را دچار حادثه کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سید مصطفی مرتضوی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، در مورد مهمترین تصادفات جاده‌ای شبانه روز گذشته گفت: برخورد سه سواری پراید، سمند و پیکان با یک کامیون در کیلومتر ۳۵ اتوبان قزوین – تهران ساعت ۶:۲۴ صبح امروز ۱۳ مسافر را دچار حادثه کرد.

وی افزود: مصدومان این حادثه توسط نیروهای اورژانس هلال‌احمر به نزدیک‌ترین مرکز درمانی منتقل شدند. همچنین واژگونی وانت نیسان در کیلومتر ۲۵ محور صفاشهر آباده در استان فارس سبب مصدوم شدن دو سرنشین شد.

سخنگوی سازمان امداد و نجات خاطر نشان کرد: برخورد سواری سمند و پژو ۴۰۵ نیز ساعت ۶:۱۵ صبح امروز در محور قزوین – آبیک در اتوبان قزوین – کرج سبب بروز حادثه و آسیب به یک مسافر شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: