تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۵ کد مطلب 93109

اعلام موضع معاون رئیس جمهور در مورد طرح عقیم کردن زنان کارتن خواب

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه باید راه حلهایی برای زنان کارتون خواب بیندیشیم که از میزان هزینه ها و خطرات آن بکاهد، گفت: بایدبه طور تخصصی و کارشناسی این طرح بررسی شود. به گزارش مشرق، شهیندخت مولاوردی در مورد پیشنهاد عقیم کردن زنان کارتون خواب گفت: هنوز دولت برنامه […]

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه باید راه حلهایی برای زنان کارتون خواب بیندیشیم که از میزان هزینه ها و خطرات آن بکاهد، گفت: بایدبه طور تخصصی و کارشناسی این طرح بررسی شود.

به گزارش مشرق، شهیندخت مولاوردی در مورد پیشنهاد عقیم کردن زنان کارتون خواب گفت: هنوز دولت برنامه مشخصی در رابطه با عقیم کردن زنان کارتن خواب ارائه نکرده است. قطعا این برنامه باید از سوی وزارت بهداشت بررسی و ارائه شود اما در این رابطه بحث‌هایی در جریان است.

معاون ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده با بیان این مطلب که این طرح باید به طور اساس برنامه‌ریزی شود، گفت: بایدبه طور تخصصی و  کارشناسی این طرح بررسی شود و بر اساس رضایت زنان کارتن خواب عقیم شدن صورت بگیرد. قطعا این طرح  به دلیل هزینه‌ها و تولدهای نوزادان معتاد که بار مالی برای نظام و کشور خواهد داشت و به لحاظ معنوی و اقتصادی و هزینه های اجتماعی نیازمند بررسی کارشناسی است و مطلوب این است که ریشه ها قطع شود تا آماری از متولد شدن نوزادان  معتاد نداشته باشیم.

وی عنوان کرد: باید راه حلهایی برای زنان کارتون خواب بیندیشیم که از میزان هزینه‌ها و خطرات آن بکاهد.

منبع: موج

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: