تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۷ کد مطلب 93112

گل اول پرسپولیس کاملا سالم بود؛شک نکنید!

حیدر سلیمانی کارشناس داوری و دبیر پیشین دپارتمان داوری می گوید گل اول طارمی به استقلال در دربی شاهکار کمک داور بوده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرآنلاین؛ دکتر حیدر سلیمانی ، کارشناس داوری و دبیر پیشین دپارتمان داوری کشورمان در یادداشتی برای خبرآنلاین ؛ داوری ترکی و تیمش در دربی را […]

حیدر سلیمانی کارشناس داوری و دبیر پیشین دپارتمان داوری می گوید گل اول طارمی به استقلال در دربی شاهکار کمک داور بوده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرآنلاین؛ دکتر حیدر سلیمانی ، کارشناس داوری و دبیر پیشین دپارتمان داوری کشورمان در یادداشتی برای خبرآنلاین ؛ داوری ترکی و تیمش در دربی را عالی توصیف کرده است. اگرچه تصاویر نشان می داد پنالتی این تیم داوری برای استقلالکه منجر به گل دوم آبی ها شده ، اشتباه بوده است.

مدیریت و اجرای قوانین ترکی عالی بود/ گل اول پرسپولیس آفساید نبود
با وجود حساسیت زیادی که این بازی فینال گونه داشت اما از چهره داور با تجربه این مسابقه می شد تشخیص داد که هیچگونه استرسی ندارد.عملکرد داوران بسیار خوب بود و هم شاهد آوانتاژ خوب و بجا،

کارت زرد و مدیریت عالی بودیم.غیر از چند اشتباه کوچک در اعلام کرنر و خطای بی تاثیر بقیه تصمیمات ترکی و کمک هایش عالی بود.

دقیقه ۵ گل اول پرسپولیس کاملا صحیح بود و طارمی با مدافع استقلال در یک خط مساوی قرار داشتند و کمک داور با شجاعت ادامه بازی داد. در سلامت این گل شک نکنید.پنالتی ها کاملا به درستی برای دو تیم اعلام شد.آفساید ها هم از سوی دو کمک داور به درستی در فواصل بازی اعلام شد.در صحنه درگیری بعد از گل چهارم ترکی صحنه درگیری ماریچ بازیکن پرسپولیس با پروپیچ مهاجم استقلال را ندید و کمک داور باید به داور کمک می کرد ولی ترکی سعی کرد که درگیری را مدیریت کند و از دادن کارت قرمز اجتناب کرد.درایت و مدیریت ترکی در شروع نیمه دوم هم عالی بود جایی که با مسلمان بازیکن پرسپولیس مدیرانه صحبت کرد و او را ترغیب کرد که از رحمتی دلجویی کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: