تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۲ کد مطلب 93161

نشان برنز از آن شطرنج بازان ایران شد

تیم شطرنج دانشجویان ایران موفق شد در پایان ۹ دور رقابت قهرمانی شطرنج دانشجویان جهان به عنوان سومی دست پیدا کند. به گزارش مشرق، چهاردهمین دوره رقابت‌های قهرمانی شطرنج دانشجویان جهان از ۲۱ تا ۲۷ فروردین ماه در شهر ابوظبی امارات برگزار شد و تیم شطرنج کشورمان موفق شد پس از ۹ دور رقابت فشرده […]

تیم شطرنج دانشجویان ایران موفق شد در پایان ۹ دور رقابت قهرمانی شطرنج دانشجویان جهان به عنوان سومی دست پیدا کند.

به گزارش مشرق، چهاردهمین دوره رقابت‌های قهرمانی شطرنج دانشجویان جهان از ۲۱ تا ۲۷ فروردین ماه در شهر ابوظبی امارات برگزار شد و تیم شطرنج کشورمان موفق شد پس از ۹ دور رقابت فشرده به عنوان سومی دست پیدا کند.

تیم دانشجویان ایران با ترکیب علی فقیرنواز، نیما جوانبخت، پویا ایدنی، امیر رضا پوررمضانعلی، آتوسا پورکاشیان، میترا حجازی پور، غزل حکیمی‌فرد و هانیه خلجی به این رقابت‌ها اعزام شده بود که غزل حکیمی فرد ضمن کسب مدال نقره، موفق شد به عنوان استاد بزرگی بانوان شطرنج دست پیدا کند.

حکیمی‌فرد پنجمین استاد بزرگ شطرنج بانوان کشور است که در رده‌بندی نهایی جدول رقابت‌های قهرمانی دانشجویان جهان پس از شطرنج‌باز چینی در رتبه دوم قرار گرفت. استاد بزرگ بانوان میترا حجازی‌پور نیز در جایگاه پنجم، آتوسا پورکاشیان در جایگاه هشتمی و هانیه خلجی در رتبه ۲۴ قرار گرفتند.

در بخش آقایان نیز در پایان ۹ دور رقابت، استاد بین المللی امیررضا پوررمضانعلی در جایگاه ششم، استاد بزرگ پویا ایدنی در رده دهم، نیما جوانبخت و علی فقیرنواز به ترتیب در رتبه‌های ۲۴ و ۲۵ قرار گرفتند.

منبع: سایت فدراسیون شطرنج

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: