تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۸ کد مطلب 93175

نکیسا:پرسپولیس خودش را از فوتبال ایران جدا کرده

پیشکسوت پر‌سپولیس معتقد است رحمتی ستاره استقلال در دیدار با پرسپولیس بوده و اگر او در این بازی حضور نداشت استقلال گل‌های بیشتری را دریافت می کرد. به گزارش مشرق، نیما نکیسا با تمجید از عملکرد شاگردان برانکو ایوانکوویچ در داربی هشتاد و دو، اظها‌ر کرد: بازی بسیار خوب و فنی را دیدیم. یک فو‌تبا‌ل […]

پیشکسوت پر‌سپولیس معتقد است رحمتی ستاره استقلال در دیدار با پرسپولیس بوده و اگر او در این بازی حضور نداشت استقلال گل‌های بیشتری را دریافت می کرد.

به گزارش مشرق، نیما نکیسا با تمجید از عملکرد شاگردان برانکو ایوانکوویچ در داربی هشتاد و دو، اظها‌ر کرد: بازی بسیار خوب و فنی را دیدیم. یک فو‌تبا‌ل سراسر تاکتیکی که مردم از آن لذت بردند. پر‌سپولیس نشان داد که خودش را از سطح فو‌تبا‌ل ایران جدا کرده است. استقلال تیمی از پیش‌باخته نبود و تلاش زیادی برای جبران گل‌های خورده انجام داد. اگر رحمتی، د‌ر‌وازه‌بان استقلال نبود این تیم گل‌های بیشتری را هم دریافت می‌کرد.

پیشکسوت پر‌سپولیس در پاسخ به این سوال که عده‌ای معتقدند رحمتی با اشتباهش در گل نخست پر‌سپولیس زمینه‌ساز شکست استقلال شد، تاکید کرد: شاید عده‌ای بگویند که سوشا مکانی در صحنه نخست گل استقلال اشتباه کرد، در صورتی که اکثر د‌ر‌وازه‌بان‌ها چنین گل‌هایی را دریافت کرده‌اند. در هنگام بارندگی توپ در سینه د‌ر‌وازه‌بان قرار نمی‌گیرد و دستکش هم چسبندگی لازم را ندارد. شاید رحمتی در صحنه گل نخست اشتباه کرده باشد و می‌توانست توپ را به کنار د‌ر‌وازه‌ هدایت کند، اما وظیفه د‌ر‌وازه‌بان دفع توپ است و پس از آن بر عهده مدافعان است. به دنبال خراب کردن یا تایید کردن کسی نیستم و معتقدم که رحمتی خوب بازی کرد.

او گفت: بازیکنان استقلال سعی در حذف هافبک‌های پر‌سپولیس از طریق پاس‌های بلند داشتند و پر‌سپولیس هم با تیکی تاکای مخصوص خود بازیکنان استقلال را کنار می‌زد تا به دروازه حریف نزدیک شوند. نقطه ضعف استقلال سمت چپ این تیم بود که دو گل هم از آن منطقه دریافت کردند.

نکیسا با اشاره به یک داربی زیبا پس از سال‌ها بی کیفیت بودن این مسابقه گفت: مردم بازی زیبایی را دیدند. بازیی که سراسر حمله بود و مسائل تاکتیکی فراوانی داشت.

او درباره بازی‌های باقی‌ مانده لیگ برتر نیز و احتمال قهرمانی پر‌سپولیس نیز گفت: تیم‌های پایین جدولی خطرناک هستند و شاید خطرناک‌تر از تیم‌هایی باشند که در میانه جدول قرار دارند. گسترش فولاد برای کسب سهمیه می‌جنگد و استقلال اهواز و راه‌آهن برای بقا در لیگ برتر بازی می‌کنند و نمی‌توان آنها را دست کم گرفت. استقلال اهواز نشان داده که تیم خطرناکی است و از تیم‌هایی مانند استقلال، ذوب آهن، سپاهان تساوی گرفته است.

پیشکسوت پر‌سپولیس درباره جایگاه استقلال در پایان فصل و این که آیا می‌تواند از زیر بار این شکست خارج شود، اظها‌ر کرد: استقلال چند هفته‌ای است که روی خط تساوی حرکت می‌کند و در نهایت هم این بازی را واگذار کرد. به نظرم شکست مقابل پر‌سپولیس شوک خوبی برای آنها بود و با پیروزی در چهار هفته‌ باقی‌ مانده می‌توانند قهرمان لیگ برتر هم شوند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: