تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۴ کد مطلب 93194

دعوت از چهار بازیکن جدید به اردوی تیم ملی

هفته چهارم تمرین تیم ملی والیبال از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح امروز (شنبه) با حضور چهار بازیکن جدید در تمرین گروه دوم آغاز شد. به گزارش مشرق، چهارمین هفته تمرینات تیم ملی والیبال از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه امروز (شنبه) ۲۸ فروردین ماه با تمرین گروه دوم آغاز شد که چهار بازیکن […]

هفته چهارم تمرین تیم ملی والیبال از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح امروز (شنبه) با حضور چهار بازیکن جدید در تمرین گروه دوم آغاز شد.

به گزارش مشرق، چهارمین هفته تمرینات تیم ملی والیبال از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه امروز (شنبه) ۲۸ فروردین ماه با تمرین گروه دوم آغاز شد که چهار بازیکن جدید نیز به این اردو دعوت شدند.

بابک امیری، امیر علی محمد فتحعلی، علی جلالی و محمد رضی پور چهار بازیکن جدید دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال از سوی رائول لوزانو سرمربی تیم ملی هستند. همچنین لوزانو برای تمرین هفته چهارم دو تغییر در ترکیب بازیکنان دو گروه ایجاد کرده است که مهدی مهدوی و علیرضا مباشری به گروه یک تمرینی آمدند و علیرضا بهبودی و فرهاد قائمی به گروه دوم تمرینی رفتند.

تمرینات این هفته تیم ملی همانند سه هفته گذشته در دو نوبت صبح و عصر برای دو گروه پیگیری خواهد شد که بازیکنان گروه اول صبح ها از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه تا ۱۳ و ۳۰ و در نوبت عصر از ساعت ۱۷ و ۳۰ تا ۲۰ تمرین خواهند کرد.

همچنین تمرین گروه دوم در نوبت صبح از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه شروع می شود و تا ۱۰ و ۳۰ دقیقه ادامه خواهد داشت و عصر ها نیز از ساعت ۱۵ تا ۱۷ این گروه تمرین می کند. تیم ملی والیبال ایران خود را برای مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو آماده می‌کند.

این رقابت‌ها از هشتم خردادماه با حضور هشت تیم ایران، فرانسه، کانادا، لهستان، ونزوئلا، چین، استرالیا و ژاپن (میزبان) در توکیو آغاز می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: