تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۳ کد مطلب 93225

کاپیتان از اخراج فرار کرد +عکس

در دقایق پایانی دربی درگیری هایی بین بازیکنان دو تیم رخ داد که کاپیتان پرسپولیس و مهاجم کروات استقلال سوژه های اصلی این درگیری بودند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه: محسن بنگر و پروپچیچ درست ثانیه هایی بعد از گل چهارم پرسپولیس در زمین درگیری شدیدی با هم پیدا کردند که […]

در دقایق پایانی دربی درگیری هایی بین بازیکنان دو تیم رخ داد که کاپیتان پرسپولیس و مهاجم کروات استقلال سوژه های اصلی این درگیری بودند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه: محسن بنگر و پروپچیچ درست ثانیه هایی بعد از گل چهارم پرسپولیس در زمین درگیری شدیدی با هم پیدا کردند که می رفت به یک جنجال بزرگ تبدیل شود. در حالی که بازیکنان پرسپولیس در حال شادی گل محسن مسلمان بودند کاپیتان سرخپوشان و مهاجم کروات استقلال بر سر یک موضوع کوچک با یکدیگر درگیری لفظی و فیزیکی پیدا کردند که با زمین خوردن پرو و دخالت استقلالی ها می رفت کار به جاهای باریک کشیده شود که دخالت داور و کمک هایش ماجرا را جمع و جور کرد.

مشخص نبود شیطنت ها از کجا شروع شد اما وقتی پروپچیچ در برخورد با بنگر زمین خورد و بنگر هم در تصاویر ثبت شده عامل اصلی این اتفاق بود همه انتظار داشتند داور برای آرام کردن اوضاع حکم به اخراج کاپیتان پرسپولیس بدهد اما صحبت محسن ترکی با کمک اول او را مجاب کرد تا با یک کارت زرد به کاپیتان پرسپولیس به ماجرا خاتمه بدهد. البته درگیری های بنگر با مهاجمان استقلال تنها به این صحنه برنمی گشت و او در طول نود دقیقه یکی از سوژه های اصلی تمام درگیری ها بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: