تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۷:۳۳ کد مطلب 93259

اکرم خدابنده از کسب سهمیه المپیک بازماند

تکواندوکار سنگین وزن تیم بانوان ایران با شکست مقابل حریف فیلیپینى خود از راهیابى به دیدار نهایى و کسب سهمیه المپیک بازماند. به گزارش مشرق، رقابتهای کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا بامداد امروز با حضور ٩٧ تکواندوکار از ٣۸ کشور به میزبانی فیلیپین در مانیل آغاز شد. دروزن ۶۷+  کیلوگرم ۵ تکواندکار برای کسب […]

تکواندوکار سنگین وزن تیم بانوان ایران با شکست مقابل حریف فیلیپینى خود از راهیابى به دیدار نهایى و کسب سهمیه المپیک بازماند.

به گزارش مشرق، رقابتهای کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا بامداد امروز با حضور ٩٧ تکواندوکار از ٣۸ کشور به میزبانی فیلیپین در مانیل آغاز شد. دروزن ۶۷+  کیلوگرم ۵ تکواندکار برای کسب سهمیه المپیک تلاش می کردند که نماینده کشورمان دور نخست استراحت داشت.

 اکرم خدابنده با این قرعه استراحت راهی مرحله نیمه نهایی شد و برای کسب سهمیه باید با برتری مقابل نماینده کشور میزبان به دیدار نهایی صعود می کرد که با شکست در این دیدار از این مهم بازماند.

راند اول این دیدار یک بر صفر به سود حریف فیلیپینی به پایان رسید. دو اخطاری که سرداور به خدابنده داد این امتیاز را برای حریف به ارمغان آورد. در ابتدای راند دوم هم نماینده میزبان اخطار گرفت تا نتیجه کار یک بر یک مساوی شود. در ادامه همین راند ۲ دفاع مشت متوالی و در پی آن اجرای تکنیک از سوی «کریستی» نتیجه را در پایان راند دوم شش بر یک به سود وی تغییر داد.

راند سوم با اخطار متوالی سرداور به دو تکواندوکار آغاز شد. حریف فیلیپین که به شدت از سوی تعداد پرشمار تماشاگران حاضر در سالن حمایت می شد در نهایت ۱۰ بر ۳ صاحب پیروزی شد تا نماینده کشورمان از دست یابی به سهمیه المپیک بازبماند. به نظر می رسد خدابنده آسیب دیده بود که در طول سه راند موفق به کسب امتیاز نشد.

تکواندو ایران پیش از این در بخش مردان توسط عاشورزاده، خدابخشی و مردانی سه سهمیه المپیک کسب کرده بود.کیمیا علیزاده در وزن ۵٧ کیلوگرم فردا یکشنبه برای کسب پنجمین سهمیه المپیک در تکواندو تلاش می کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: