تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۹ کد مطلب 93264

رضایی: نیاز باشد بازهم انتخابی برگزار می‌کنیم

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: اگر نیاز باشد باز هم برخی از کشتی‌گیران در تورنمنتی آزمایشی مجدد روی تشک خواهند رفت. به گزارش مشرق، علیرضا رضایی در خصوص انتخاب نفرات برای تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: اصلی‌ترین شرایط و بنای کار ما مسابقات انتخابی است اما یکسری از مسائل در مسابقات انتخابی سنجیده خواهند شد […]

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: اگر نیاز باشد باز هم برخی از کشتی‌گیران در تورنمنتی آزمایشی مجدد روی تشک خواهند رفت.

به گزارش مشرق، علیرضا رضایی در خصوص انتخاب نفرات برای تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: اصلی‌ترین شرایط و بنای کار ما مسابقات انتخابی است اما یکسری از مسائل در مسابقات انتخابی سنجیده خواهند شد و پس از جلسه‌ای که امروز داریم مشخص خواهد شد که در اوزان مختلف تدابیر کادر فنی و شورای فنی چیست.

وی افزود: اگر نیاز باشد باز هم برخی از کشتی‌گیران در  تورنمنتی آزمایشی مجدد روی تشک خواهند رفت تا برخی از نواقص و ایرادها مشخص شود، کادر فنی در برخی اوزان که ابهام دارد، ابهام خود را برطرف کند، این موضوع نیز هم در کشتی آزاد و هم فرهنگی در جام جهانی اتفاق خواهد افتاد.

سخنگوی فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: به اعتقاد من کشتی‌های تیم ملی در مسابقات انتخابی بسیار رضایت‌بخش بود و کشتی‌های خوبی را شاهد بودیم و امیدوارم کشتی‌گیران  بتوانند با رفع نواقص موجود بتوانند به همین ترتیب در مسابقات کشتی بگیرند.

مدیر تیم ملی کشتی آزاد در خصوص عملکرد سیداحمد محمدی عنوان کرد: سید احمد محمدی کار بزرگی انجام داد و همین‌ که به قانون احترام گذاشت برای ما ارزشمند است، البته کشتی‌هایش به کلی متحول شده و نشان داد کشتی‌های متفاوتی به نمایش می‌گذارد. در این وزن هم بررسی‌های لازم انجام می‌شود و پس از بررسی‌ شرایط شورای فنی و کادر فنی تصمیم لازم را خواهد گرفت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: