تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۲۲:۳۰ کد مطلب 93330

سرمربی جدید میلان با تاکتیک متفاوت به میدان می‌رود

سرمربی جدید روسونری که اولین دیدار خود را فردا مقابل سامپدوریا انجام می‌دهد، اظهار داشت که با تاکتیک جدید به میدان می‌رود. به گزارش مشرق،کریستیان بروکی که هفته گذشته با اخراج میهایلوویج از میلان جانشین او شد فردا اولین تجربه خود را به عنوان سرمربی میلانو مقابل سامپدرویا تجربه می‌کند. بروکی در مصاحبه پیش از […]

سرمربی جدید روسونری که اولین دیدار خود را فردا مقابل سامپدوریا انجام می‌دهد، اظهار داشت که با تاکتیک جدید به میدان می‌رود.

به گزارش مشرق،کریستیان بروکی که هفته گذشته با اخراج میهایلوویج از میلان جانشین او شد فردا اولین تجربه خود را به عنوان سرمربی میلانو مقابل سامپدرویا تجربه می‌کند.

بروکی در مصاحبه پیش از بازی اظهار داشت: می‌خواهم در تاکتیک تیم تغییری ایجاد کنم. همه با افکارم آشنا هستند و آنچه را که می‌خواهم روی تیم پیدا کنم را می‌دانند.

وی افزود: من در دیدار فردا با تغییراتی کلی به میدان نمی‌روم زیرا این کار امکان پذیر نیست. ما بازیکنانی در ترکیب تیم خود داریم که مناسب تاکتیک ۴-۳-۱-۲ است. من در بازی فردا با این تاکتیک و ترکیب به میدان می‌روم.

بازیکن اسبق میلان در پایان گفت: کار من در چند هفته پایانی آسان نیست. ایجاد تغییر در مدت کوتاه کار سختی است. من با تک تک بازیکنان شخصا صحبت کردم و به همه آنها روحیه دادم. البته اکثر آنها از اخراج میهایلوویچ کمی ناراحت هستند اما سعی خود را کردم تا تاکتیک جدید را به آنها انتقال دهم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: