تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۰۱:۲۰ کد مطلب 93358

آغاز فصل تغییرات در کابینه یازدهم

از خرداد ۱۳۹۵ بهارستان رنگ تازه ای به خود خواهد گرفت که حامیان دولت برای ترمیم کابینه مهیا کرده است؛ اما گزینه های تغییرات چه کسانی هستند؟ به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از مشرق، فصل تغییرات در کابینه دولت یازدهم نزدیک است.  این گزاره ای است که بارها از سوی اصلاح طلبان مطرح شده […]

از خرداد ۱۳۹۵ بهارستان رنگ تازه ای به خود خواهد گرفت که حامیان دولت برای ترمیم کابینه مهیا کرده است؛ اما گزینه های تغییرات چه کسانی هستند؟

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از مشرق، فصل تغییرات در کابینه دولت یازدهم نزدیک است.  این گزاره ای است که بارها از سوی اصلاح طلبان مطرح شده است ولی به دلیل اثرگذاری این تغییرات در نتایج انتخابات مجلس هر بار به تعویق افتاده است.

هفته نامه پنجره این هفته از «آغاز فصل تغییرات در کابینه دولت» خبر داد و نوشت: از خرداد ۱۳۹۵ بهارستان رنگ تازه ای به خود خواهد گرفت که حامیان دولت برای ترمیم کابینه مهیا کرده است؛ اما گزینه های تغییرات چه کسانی هستند؟

آغاز فصل تغییرات در کابینه دولت یازدهم

گزینه اول: کهن سال ترین عضو کابینه؛ وزی صنعت و معدن و تجارت است. عنصر حزبی دولت که خواهان استیلای حزبش بر جریان اصلاحات در سخنرانی کاخ سعدآباد بود. یکی از افراد مصر برای تغیر محمدرضا نعمت زاده است.

گزینه دوم: علی طیب نیا وزیر اقتصاد دولت یازدهم است. او را باید قربانی زبان سرخش دانست. انتشار نامه انتقادی چهاروزیر دولت که از وزارت اقتصاد به رسانه های جمعی انتقال یافته بود در این تغییر بی تاثیر نیست.

گزینه سوم: علی ربیعی؛ وزیر کار و رفاه اجتماعی است. وی نماد حضور اصلاح طلبان سنتی در دولت تدبیر و امید است. مشاوران رئیس دولت یازدهم خواهان حضور جدی نیروهای حزب اعتدال و توسعه (نزدیک ترین حزب سیاسی به روحانی) در کابینه هستند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: