تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۶ کد مطلب 93379

تمدید مهلت ثبت‌ نام نویسندگان در وب سایت اهل قلم

ثبت نام دریافت تسهیلات بن کارت های الکترونیکی اهل قلم، ویژه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تا سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ تمدید شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، افرادی که تاکنون در وب سایت اهل قلم ثبت‌نام نکرده اند، می‌توانند به سایت اهل قلم مراجعه و ثبت نام کنند. دریافت بن‌کارت‌های […]

ثبت نام دریافت تسهیلات بن کارت های الکترونیکی اهل قلم، ویژه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تا سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ تمدید شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، افرادی که تاکنون در وب سایت اهل قلم ثبت‌نام نکرده اند، می‌توانند به سایت اهل قلم مراجعه و ثبت نام کنند. دریافت بن‌کارت‌های الکترونیکی ویژه نمایشگاه کتاب مشروط به عضویت در این سایت است.

در راستای سیاست­ های کلی وزارت ارشاد مبنی بر حمایت از پدیدآورندگان آثار فرهنگی کشور برای هدفمند کردن طرح توزیع کارت الکترونیکی خرید کتاب بین افراد واجد شرایط و با حمایت معاونت فرهنگی وزارت ارشاد جلسه­ای مورخ ۲/۲/۹۴  برگزار شد که در این جلسه از سوی این کار گروه آیین­ نامه ­ای در خصوص « طرح نحوه پرداخت بن الکترونیک پدیدآورندگان آثار فرهنگی و هنری» تصویب شد.

گفتنی است با توجه به تغییر بانک عامل نمایشگاه کتاب تهران آئین نامه ثبت نام اهل قلم هم دارای تغییراتی است که به شرح ذیل است:

بند۱٫ آن دسته از پدیدآورندگانی که در ۵ سال اخیر در حوزه کتاب بزرگسال، ۲ عنوان کتاب با نقش های نویسنده، گردآورنده، به­ اهتمام، بازنویسی، شارح، شاعر، زیرنظر، مترجم، مصحح، محقق، فیلمنامه ­نویس، حواشی، تلخیص و اقتباس­گر به چاپ رسانده ­اند.

تبصره۱: پدیدآورندگان کلیه کتب درسی، کمک درسی، آموزشی و کمک آموزشی مقاطع مختلف تحصیلی، راهنمای درسی، مجموعه تست یا آزمون از مقطع دبستان تا دکتری مشمول این طرح نخواهند شد.

بند ۲٫ آن دسته از پدیدآورندگانی که در ۵ سال اخیر در حوزه کتاب کودک و نوجوان، ۳ عنوان کتاب با نقش های نویسنده، گردآورنده، به­اهتمام، بازنویسی، شارح، شاعر، زیرنظر، مترجم، مصحح، محقق، فیلمنامه ­نویس، حواشی، تلخیص و اقتباس­گر به چاپ رسانده­اند.

در این راستا تمامی پدید‌آورندگان‌ اعم از مولفان، مترجمان و مصححان در صورت دارا بودن شرایط مذکور می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی http://www.ahleghalam.ir  برای دریافت تسهیلات اهل قلم در این سایت ثبت‌نام کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: