تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۵ کد مطلب 93380

اعطای وام ۱۳۰ میلیونی ساخت بدون سپرده

مدیر امور اعتبارات بانک مسکن از افزایش ۲۰ میلیون تومانی وام ساخت مسکن خبر داد و گفت: سازندگان مسکن از فناوری‌های نوین استفاده کننده می‌توانند بدون سپرده‌گذاری از وام ۱۳۰ میلیون تومانی ساخت مسکن استفاده کنند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، نادر قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که […]

مدیر امور اعتبارات بانک مسکن از افزایش ۲۰ میلیون تومانی وام ساخت مسکن خبر داد و گفت: سازندگان مسکن از فناوری‌های نوین استفاده کننده می‌توانند بدون سپرده‌گذاری از وام ۱۳۰ میلیون تومانی ساخت مسکن استفاده کنند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، نادر قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که آیا وام ساخت مسکن افزایش یافته است، گفت: پس از پیشنهاد افزایش ساخت مسکن با پرداخت وام ۱۳۰ میلیون تومانی ساخت از ابتدای امسال موافقت شد، بنابراین این وام با سود ۲۲ درصد با ۲۰ میلیون تومان افزایش از ۱۱۰ میلیون تومان به ۱۳۰ میلیون تومان افزایش یافت.

مدیر امور اعتبارات بانک مسکن ادامه داد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری برای بهره‌وری انرژی که یکی از اصول و پایه های اقتصاد مقاومتی است بانک مسکن پرداخت وام ساخت بدون سپرده برای سازندگانی که از فناوری‌های نوین برای افزایش بهره‌وری انرژی را در دستور کار خود قرار دهند پرداخت خواهد کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: