تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۳ کد مطلب 93390

وزش شدید باد حادثه آفرید +تصاویر

وزش شدید باد و طوفان در روز گذشته سقوط داربست های یک پارکینگ طبقاتی در حال احداث را در خیابان پاسداران در پی داشت. به گزارش پایگاه ۵۹۸، با اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ نیروهای عملیاتی ایستگاه ۲۹ و ۸۹ را ساعت ۱۸:۳۰ روز گذشته […]

وزش شدید باد و طوفان در روز گذشته سقوط داربست های یک پارکینگ طبقاتی در حال احداث را در خیابان پاسداران در پی داشت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، با اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ نیروهای عملیاتی ایستگاه ۲۹ و ۸۹ را ساعت ۱۸:۳۰ روز گذشته به پاسداران، نگارستان نهم اعزام کرد.
 
وزش شدید باد حادثه آفرید + تصاویر

رضا شقاقی افسر آماده منطقه دو عملیات در این باره گفت: بر اثر وزش باد شدید، داربست های نصب شده بر روی نمای یک پارکینگ طبقاتی نیمه کاره پنج طبقه از ساختمان جدا شده و و به صورت نیمه معلق قرار گرفته بود.

وی اضافه کرد: نیروهای عملیاتی بی درنگ با نصب علائم هشداردهنده و جلوگیری از عبور و مرور شهروندان و خودروها، محل حادثه را ایمن سازی کرده و با بکارگیری تجهیزات ویژه و دستگاه تیفور از چندین نقطه داربست ها را مهار کردند.

وزش شدید باد حادثه آفرید + تصاویر

شقاقی با اشاره به اینکه خوشبختانه در این حادثه به هیچ کس آسیبی نرسید، تصریح کرد: آتش نشانان پس از ارائه تذکرات ایمنی به مسئولین ساختمان مأموریت خود را پایان دادند.

وزش شدید باد حادثه آفرید + تصاویر
وزش شدید باد حادثه آفرید + تصاویر

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: