تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۳:۱۶ کد مطلب 93394

ستاره متمامیز پرسپولیس‌را بشناسید+تصاویر

رامین رضائیان را نباید مدافع بلکه مدافع و مهاجم به شمار آورد. مدافع مهاجمی که جایگیری های خوبی در حمله دارد و هوشش در امر گلزنی بالاست. به گزارش پایگاه ۵۹۸، اگر چه قدرت دریبلینگ و هم چنین کارهای ترکیبی رامین خیلی بالا نیست اما او از فاکتورهایی بهره می برد که وی را از […]

رامین رضائیان را نباید مدافع بلکه مدافع و مهاجم به شمار آورد. مدافع مهاجمی که جایگیری های خوبی در حمله دارد و هوشش در امر گلزنی بالاست.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، اگر چه قدرت دریبلینگ و هم چنین کارهای ترکیبی رامین خیلی بالا نیست اما او از فاکتورهایی بهره می برد که وی را از دیگر مدافعان راست متمایز می کند و به همین خاطر است که مورد توجه و علاقه کی روش است.

در سیستم های مختلف از مدافع راست چیزی که مازاد خواسته می شود حضور در حمله و ارسال از کنار است اما رامین علاوه بر این کار  به توپ هایی که از جناح مخالف ارسال می شود نزدیک می شود و در بیشتر موارد روی ارسال ها و توپ های سوم تاثیر گذار است. چون رامین از عقب به فضا می زند و حواس مدافعان به مهاجمان است روی توپ های ارسالی از کنار گل های خوبی را به ثمر می رساند. در دربی ۸۲ و روی ارسال  فرشاد احمدزاده که با دفع ناقص مهدی رحمتی توام شد رامین با یک ضربه سر حساب شده کار را تمام کرد.

رامین با توان بدنی فوق العاده ای که دارد هم در دفاع حضورمثرثمری دارد و هم در حمله. به همین خاطر هیچ گاه برانکو او را از حضور در حمله منع نمی کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: