تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۴:۳۳ کد مطلب 93432

اعلام زمان جدید عملیاتی شدن زیردریایی فاتح

فرمانده نیروری دریایی ارتش گفت: ناوشکن‌ سهند و زیردریایی فاتح مراحل آزمایشی را پشت سر گذاشته‌اند و امیدواریم تا پایان سال عملیاتی شوند. به گزارش مشرق، امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه مراسم رژه روز ارتش و در جمع خبرنگاران، در پاسخ به سوال دفاع پرس اظهار داشت: رزمایش مشترک […]

فرمانده نیروری دریایی ارتش گفت: ناوشکن‌ سهند و زیردریایی فاتح مراحل آزمایشی را پشت سر گذاشته‌اند و امیدواریم تا پایان سال عملیاتی شوند.

به گزارش مشرق، امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه مراسم رژه روز ارتش و در جمع خبرنگاران، در پاسخ به سوال دفاع پرس اظهار داشت: رزمایش مشترک دریایی یک روزه ما با کشور پاکستان در بندرعباس انجام می‌شود.

وی در ادامه گفت: نیروی دریایی به‌طور معمول با کشورهای دوست و همسایه که جهت بازدید به ایران می آیند در آخرین روز، تمرین کاملا رزمی را متناسب با توان رزمی و نوع شناور کشور مبدا و دوست برگزار می‌کند.

دریادار سیاری همچنین تصریح کرد: ناوشکن‌ سهند و زیردریایی فاتح مراحل آزمایشی را پشت سر گذاشته‌اند و امیدواریم تا پایان سال عملیاتی شوند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: