تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۵ کد مطلب 93448

۴۰۰ هزار بازنشسته کارت اعتباری خرید کالا گرفتند

معاون وزیر رفاه با اعلام این خبر که بیش از ۴۰۰ هزار نفر بازنشسته و مستمری‌بگیر تامین اجتماعی، کارا کارت اعتباری دریافت کردند گفت: علاوه بر خرید کالا در فاز بعدی ارائه خدمات گردشگری نیز ارائه خواهد شد.

به گزارش میدان۷۲،  سید احمد میدری با بیان اینکه تاکنون بیش از ۴۰۰ هزار نفر از مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی کارا کارت رفاه ایرانیان دریافت کردند، اظهار داشت: این  افراد با نرخ سود ۱۲ درصد از بانک رفاه کارگران اعتبار دریافت می‌کنند.
وی افزود: با این کارت‌های اعتباری علاوه بر کالاهای ایرانی دیگر کالاها نیز امکان خریداری دارند و اقساط آن به محض خرید در اولین سررسید از فیش حقوقی کارگران کسر می‌‌شود.
میدری با بیان اینکه در فاز بعدی دیگر سازمان‌ها، ارگان‌ها و نهادها به این طرح می‌پیوندند گفت: ارائه خدمات گردشگری و سایر خدمات نیز در مراحل بعدی به این کارت اعتباری تعلق خواهد گرفت.
معاون وزیر رفاه با اشاره به اینکه اقساط این طرح ۱۲ ماهه و با سود ۱۲ درصد است گفت: مستمری‌بگیران و بازنشستگان استان تهران و البرز به صورت خودکار در سامانه رفاه ثبت‌نام شدند و در صورت مراجعه امکان دریافت تسهیلات دارند.
به گزارش فارس، وی افزود: سایر استان‌ها با مراجعه به سامانه رفاه و ارسال پیامک از این تسهیلات برخوردار خواهند شد.
میدری با اشاره به فروشگاه طرف قرارداد این طرح گفت: فروشگاه‌های رفاه، اتکا، فرهنگیان و امکان در حال حاضر و فروشگاه‌های اسکاد نیز در آینده با اتمام رایزنی‌ها به این طرح اضافه خواهند شد.

 

منبع : تجارت نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: