تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۲ کد مطلب 93487

دوگانگی رفتار دولت در موضوع یارانه‌ها

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه دولت همه مشکلات اقتصادی کشور را به گردن پرداخت یارانه می‌اندازد گفت: دوگانگی رفتار دولت در موضوع پرداخت یارانه مشهود است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر […]

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه دولت همه مشکلات اقتصادی کشور را به گردن پرداخت یارانه می‌اندازد گفت: دوگانگی رفتار دولت در موضوع پرداخت یارانه مشهود است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر سخنگوی دولت مبنی بر اینکه دولت مشکلی برای پرداخت یارانه به مردم ندارد و قطع یارانه برخی از مردم مصوبه مجلس است گفت: دوگانگی در رفتار دولت در ارتباط با موضوع پرداخت یارانه به مردم کاملا مشهود است، دولت در جلسات خصوصی از جمله در کمیسیون‌های مجلس موضوعی را مطرح می‌کند و در ملاءعام موضع متناقضی را اتخاذ می‌کند.

وی افزود: به عنوان نمونه دولت در مقاطعی اعلام کرد که خزانه خالی است و گفت که یارانه موجب تورم شده و در جایی مسئولان دولتی عنوان کردند که باید یارانه همه مردم حذف شود و برای ثبت نام مجدد تبلیغ می‌کرد که افراد برای دریافت یارانه ثبت نام نکنند،‌همه این ها در راستای این بود که یارانه همه مردم حذف شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه دولت همه مشکلات اقتصادی کشور را به گردن پرداخت یارانه می‌اندازد اظهار داشت: در طی ۳ سال گذشته دولت یازدهم مخالف پرداخت یارانه بود اما امروز که حتی خود پیشنهاداتی را در خصوص حذف یارانه بخشی از مردم مطرح و از آن دفاع کرده‌اند در تریبون‌های آزاد موضع متناقضی دارند.

سلیمانی خاطرنشان کرد: مسئولان دولتی اگر با حذف یارانه بخشی از مردم (ثروتمندان) مخالفند باید علت آن را اعلام کنند. صرف اینکه موضع گیری کلی انجام می‌گیرد شبهه سیاسی کاری را در ذهن مردم متبادر می‌کند.

وی افزود: با توجه به اینکه ما انتخابات را در پیش داریم اگر دولت به موضوع اقتصاد مقاومتی ورود نداشته باشد و بخواهد با کار سیاسی وارد صحنه انتخابات شود ظلم به ملت و کشور است و دولت باید در این ارتباط برنامه مشخصی را در خصوص پرداخت یارانه ارائه کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان گفت: رفتار دولت در خصوص پرداخت یارانه‌ها از دوگانگی هم گذشته و چندگانگی شده و لذا دولت باید در مسیر اجرای اقتصاد مقاومتی حرکت و اقدام کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: