تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۶ کد مطلب 93534

برق ورزشگاه آزادی قطع شد

برق مجموعه ورزشی آزادی تهران به خاطر عدم پرداخت بدهی قطع شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، در حالی برق مجموعه ورزشی آزادی تهران از ساعت ۹ صبح امروز قطع شده است که به دلیل قطعی برق و عدم کارایی پمپ‌های آب، آب مجموعه نیز قطع شده است و ورزشکاران حاضر در این مجموعه را با […]

برق مجموعه ورزشی آزادی تهران به خاطر عدم پرداخت بدهی قطع شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، در حالی برق مجموعه ورزشی آزادی تهران از ساعت ۹ صبح امروز قطع شده است که به دلیل قطعی برق و عدم کارایی پمپ‌های آب، آب مجموعه نیز قطع شده است و ورزشکاران حاضر در این مجموعه را با مشکل روبه‌رو کرده است.

گفته می‌شود به علت عدم پرداخت بدهی، مسئولان اداره برق منطقه بعد از اخطار، اقدام به قطع برق مجموعه ورزشی آزادی کرده‌اند و تا زمانی که این بدهی پرداخت نشود امکان وصل برق وجود نخواهد داشت.

این در حالی است که بسیاری از تیم‌های ورزشی از جمله کشتی، وزنه‌برداری، قایقرانی، والیبال و رشته‌های مانند بسکتبال و … که خود را برای حضور در بازی‌های المپیک آماده می‌کنند اردوهای خود را در این مجموعه برگزار می‌کنند که این موضوع آنها را با مشکل روبه‌رو کرده است.

یکی از مسئولان برق منطقه در این خصوص به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: ۲۳ فروردین ماه نامه اخطار قطع برق را به مسئولان مجموعه ورزشی ارسال کردیم، اما متاسفانه با وجود بدهی ۶۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی هیچ توجهی نکردند و امروز بعد از یک هفته اقدام به قطع برق کردیم و تا زمانی که این بدهی پرداخت نشود امکان وصل مجدد وجود ندارد.

منبع: فارس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: