تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۷:۲۵ کد مطلب 93539

روحانی: همه باید برای مبارزه با تروریسم متحد شوند

رئیس‌جمهور با اشاره به برخی تلاش‌ها برای نسبت دادن تروریسم به ادیان گفت: ادیان الهی و بویژه دین مبین اسلام ،مروج رحمت، اخوت و برادری در میان انسان‌ها و مخالف تروریسم هستند. به گزارش مشرق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی امروز یکشنبه در دیدار تومیسلاو نیکولیچ رییس جمهوری صربستان که  […]

رئیس‌جمهور با اشاره به برخی تلاش‌ها برای نسبت دادن تروریسم به ادیان گفت: ادیان الهی و بویژه دین مبین اسلام ،مروج رحمت، اخوت و برادری در میان انسان‌ها و مخالف تروریسم هستند.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی امروز یکشنبه در دیدار تومیسلاو نیکولیچ رییس جمهوری صربستان که  در سفری غیررسمی و برای شرکت در مراسم گشایش پنجمین همایش بین المللی سمپوزیوم انجمن جهانی فدراسیون مغز و اعصاب به تهران سفر کرده است، گفت: تهران و بلگرد امکانات و توانمندی‌های گسترده ای دارند که می‌توانند از این امکانات برای گسترش همکاری‌ها و منافع دو ملت استفاده کنند.

وی در ادامه گسترش خشونت و تروریسم را یکی از معضلات بزرگ برای منطقه و جهان برشمرد و با اشاره به برخی تلاشها برای نسبت دادن تروریسم به ادیان گفت: ادیان الهی و بویژه دین مبین اسلام ،مروج رحمت، اخوت و برادری در میان انسان ها و مخالف تروریسم هستند و همه باید برای مبارزه با تروریسم متحد شوند.

نیکولیچ رییس جمهوری صربستان نیز با ابراز علاقه به توسعه روابط با کشورمان گفت: مقاومت سرسختانه جمهوری اسلامی ایران در دوران تحریمها  و پیروزی در مذاکرات هسته ای ، بیانگر قدرت فرهنگی و بزرگی این کشور است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: