تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۸:۲۳ کد مطلب 93565

پلیسی که پس ازمرگ جان سه نفر را نجات‎‌داد+فیلم

مامور پلیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر تهران در هنگام تعقیب متهم سابقه دار با یک خودروی پراید تصادف و دچار مرگ مغزی شد. به گزارش مشرق، همکار این پلیس گفت: در حال گشت زنی با مشاهده پلاک مخدوش یک دستگاه موتورسیکلت به راکب و ترک نشین آن مظنون شدیم. وی افزود: راکب و ترک نشین […]

مامور پلیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر تهران در هنگام تعقیب متهم سابقه دار با یک خودروی پراید تصادف و دچار مرگ مغزی شد.

به گزارش مشرق، همکار این پلیس گفت: در حال گشت زنی با مشاهده پلاک مخدوش یک دستگاه موتورسیکلت به راکب و ترک نشین آن مظنون شدیم.
وی افزود: راکب و ترک نشین که متوجه حضور ما شدند اقدام به فرارکردند؛ من ترک نشین را دستگیر کردم و همکارم راکب را تعقیب کرد.
همکار گروهبان یکم محمد رضایی اضافه کرد: ناگهان دیدم محمد در حالی که به دنبال موتورسوار می دود در حال عبور از بزرگراه با یک پراید به شدت برخورد کرد و از ناحیه سر مجروح شد.
پلیسی که پس ازمرگ جان سه نفر را نجات‎‌داد+فیلم
پزشک معالج گروهبان رضایی گفت: وقتی این مامور پلیس را به بیمارستان مسیح دانشوری آوردند؛ علائم مرگ مغزی وی تایید شد.
دکتر یزدان شفیع خانی با اشاره به اینکه گروهبان یکم رضایی از ناحیه سر و گردن به شدت آسیب دیده است، افزود: خانواده این پلیس فداکار با اهداء دو کلیه و کبد وی ، برای نجات جان سه بیمار از مرگ حتمی رضایت دادند.
پدر مرحوم رضایی نیز گفت: محمد تنها فرزند پسرم بود که آرزو داشتم او را داماد کنم.
وی افزود: به محمد افتخار می کنم و خوشحالم حالا بعد از مرگش می تواند با اهداء چند عضو از بدنش ، جان سه نفر را نجات دهد.

مرحوم گروهبان یکم محمد رضایی مامور پلیس پیشگیری و کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصرتهران، دیروز در حال تعقیب یکی از متهمان سابقه دار منطقه فلاح تهران در حادثه تصادف جان خود را از دست داد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: