تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۸:۲۹ کد مطلب 93571

فوتسال ایران به دنبال بازی با ازبکستان

رئیس کمیته توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اعلام کرد به ازبکستان برای برگزاری بازی دوستانه دعوت‌نامه ارسال شده است. به گزارش مشرق، عباس ترابیان، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: قرار است امروز دعوتنامه ای را برای ازبکستان ارسال کنیم تا در شهریورماه و پیش از بازی های جام جهانی کلمبیا […]

رئیس کمیته توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اعلام کرد به ازبکستان برای برگزاری بازی دوستانه دعوت‌نامه ارسال شده است.

به گزارش مشرق، عباس ترابیان، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: قرار است امروز دعوتنامه ای را برای ازبکستان ارسال کنیم تا در شهریورماه و پیش از بازی های جام جهانی کلمبیا میزبان این تیم باشیم و چند دیدار تدارکاتی برگزار کنیم. همچنین قرار است تا با برزیل و تایلند نیز بازی های دوستانه ای برگزار کنیم که هنوز اعلام رسمی و موافقت نهایی از تیم های فوق به دستمان نرسیده است.

وی افزود: تیم ملی ازبکستان پنجم شهریورماه به ایران سفر می کند و در روزهای هفتم و هشتم شهریور با تیم ملی به رقابت می پردازد.

ترابیان در پایان گفت: نشستی را با سید رضا افتخاری، رئیس کمیته فوتسال برگزار کرده و درباره حضور تیم های فوق به بحث و بررسی پرداختیم. قرار شد تا در هفته جاری نیز نشستی را با کادر فنی تیم ملی داشته باشیم و در نهایت تصمیمات نهایی را در خصوص برنامه های این تیم تا پیش از رقابت های جام جهانی کلمبیا بگیریم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: