تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۹:۰۲ کد مطلب 93578

جاسمیان: بهزادی بزرگ‌تر است یا هادی نوروزی؟

به گزارش مشرق، حمید جاسمیان نخستین کاپیتان پرسپولیس است؛ مردی که نسل جدید فوتبال ایران او را کمتر می‌شناسند. جاسمیان هم مانند همه پرسپولیسی‌ها از پیروزی تیم محبوبش در داربی ۸۲ خوشحال است و می‌گوید بازیکنان پرسپولیس نمایشی بسیار زیبا داشتند. شش ماه قبل که با او صحبت می‌کردیم جاسمیان امیدی به این تیم نداشت […]

به گزارش مشرق، حمید جاسمیان نخستین کاپیتان پرسپولیس است؛ مردی که نسل جدید فوتبال ایران او را کمتر می‌شناسند. جاسمیان هم مانند همه پرسپولیسی‌ها از پیروزی تیم محبوبش در داربی ۸۲ خوشحال است و می‌گوید بازیکنان پرسپولیس نمایشی بسیار زیبا داشتند.

شش ماه قبل که با او صحبت می‌کردیم جاسمیان امیدی به این تیم نداشت و در اظهارنظری گفت: “این تیم با این مدیریت و کادرفنی به جایی نمی‌رسد” اما الان نظرش عوض شده و معتقد است پرسپولیس قهرمان لیگ برتر می‌شود.

جاسمیان، کریم باقری را موثرترین فرد در درخشش پرسپولیس در فصل جاری می‌داند.

*پرسپولیس با نتیجه بسیار خوبی پیروز داربی شد، بازی را تماشا کردید؟

بازی بسیار خوبی بود. پرسپولیس عالی و روان بازی کرد. اولین بار بود که تماشاگران از دیدن داربی لذت بردند.

*با پیروزی در داربی صدر جدول هم از آن پرسپولیس شد.

درست است. پرسپولیس از ابتدای لیگ که در جایگاه شانزدهم قرار داشت پله پله بالا آمد و الان در رتبه نخست قرار دارد.

*برانکو تیم خوبی را ساخته است.

کارنامه برانکو بر کسی پوشیده نیست. او در زمان دکتر دادکان تیم ملی را راهی جام جهانی کرد و مربی فهمیده‌ای است، برخلاف مربیان خارجی دیگر که فقط پول می‌گیرند.

*اما حمیدخان شما سال گذشته مخالف حضور برانکو بودید و شش ماه قبل هم گفتید که این تیم با کادرفنی و مدیریت فعلی به جایی نمی‌رسد.

اصلا منظور من چنین چیزی نبود. کادرفنی تنها عامل موفقیت پرسپولیس نیست. بازیکنان پرسپولیس جوان و بسیار خوب هستند و تا به حال موفق ظاهر شده‌اند. کادرفنی چه کار کرده است؟ مطمئن باشید اگر پرسپولیس خوب بازی می‌کند به خاطر کریم باقری است.

*منظورتان این است که کریم باقری بیشترین تاثیر را در موفقیت پرسپولیس دارد؟

بله، کریم باقری با بازیکنان صحبت می‌کند و توانسته بازیکنان را هماهنگ‌تر کند. یک عده فقط روی نیمکت می‌نشینند. عده‌ای ادای بزرگترهای تیم را در می‌آورند و کار خاصی برای پرسپولیس نکردند.

*چطور؟

سوال من این است خدا هادی نوروزی را بیامرزد اما همایون بهزادی بزرگ‌تر بود یا نوروزی؟ از هیات مدیره پرسپولیس بپرسید که برای بهزادی چه کار کردند؟ استقلال عکس‌های غلامحسین مظلومی را در ساختمان این باشگاه زده اما در پرسپولیس چنین موضوعی وجود ندارد. آیا این شأن سرطلایی فوتبال ایران است؟ آیا قدردان بهزادی بودیم؟ هر روزی که به باشگاه می‌روم عکس جدیدی از نوروزی را می‌بینم اما از بهزادی خبری نیست.

*پرسپولیس قهرمان می‌شود؟

احتمالا این اتفاق بیفتد. آنها چهار بازی دیگر دارند که راحت‌تر از دیگر تیم‌هاست. استقلال و استقلال خوزستان از شانس قهرمانی برخوردار هستند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: