تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۹:۱۲ کد مطلب 93584

مشیری به دنبال جذب مورینیو؟

روزنامه دیلی استار مدعی شد که اورتون قصد دارد ژوزه مورینیو را برای فصل آینده به خدمت گرفته و او را جانشین روبرتو مارتینز کند. به گزارش مشرق، پس از اینکه فرهاد مشیری،‌سرمایه دار ایرانی سهام اورتون را خریداری کرد و شروع به سرمایه گذاری در این تیم نمود، به نظر آنها این قدرت را […]

روزنامه دیلی استار مدعی شد که اورتون قصد دارد ژوزه مورینیو را برای فصل آینده به خدمت گرفته و او را جانشین روبرتو مارتینز کند.

به گزارش مشرق، پس از اینکه فرهاد مشیری،‌سرمایه دار ایرانی سهام اورتون را خریداری کرد و شروع به سرمایه گذاری در این تیم نمود، به نظر آنها این قدرت را پیدا کرده اند که با تیم‌های بزرگ لیگ رقابت مالی داشته باشند. دیوید مویس ۱۱ سال سرمربی این تیم بود و سال ۲۰۱۳ از نیمکت این تیم جدا شد و حالا بار دیگر از گزینه های هدایت تافی هاست.

مورینیو نیز یکی دیگر از گزینه های مشیری است. سرمربی پرتغالی در حال حاضر تیمی ندارد و ممکن است حضور در منچستریونایتد نیز با توجه به ماندن فان‌خال منتفی شود. پیشنهاد جذاب مشیری می‌تواند مورینیو را به لیگی که همواره اذعان داشته عاشق آن است برگرداند و او این بار از تیم دوم شهر لیورپول رقابت را شروع کند. اورتون در حال حاضر در رده ی یازدهم جدول قرار گرفته و روزهای خوبی را سپری نمی‌کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: