تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۹:۳۲ کد مطلب 93592

نظرسنجی درباره نامزدی در انتخابات ۲۰۱۷

بر اساس نتایج تازه‌ترین نظرسنجی در فرانسه، فرانسوآ اولاند در صورت نامزدی در انتخابات ۲۰۱۷ قطعا از گردونه رقابت‌ها حذف خواهد شد.  به گزارش مشرق، بر اساس نتایج تازه‌ترین نظرسنجی در فرانسه، «فرانسوآ اولاند» رئیس‌‌جمهور فرانسه که هر روز رکوردهای تازه‌ای از عدم محبوبیت را ثبت می‌کند، در صورت نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۷ […]

بر اساس نتایج تازه‌ترین نظرسنجی در فرانسه، فرانسوآ اولاند در صورت نامزدی در انتخابات ۲۰۱۷ قطعا از گردونه رقابت‌ها حذف خواهد شد.

 به گزارش مشرق، بر اساس نتایج تازه‌ترین نظرسنجی در فرانسه، «فرانسوآ اولاند» رئیس‌‌جمهور فرانسه که هر روز رکوردهای تازه‌ای از عدم محبوبیت را ثبت می‌کند، در صورت نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۷ فرانسه در همان دور اول از گردونه رقابت‌ها حذف خواهد شد.

به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو، طبق نتایج نظرسنجی مؤسسه اودوکسا برای روزنامه فرانسوی لوپاریزین و شبکه خبری BFMTV، حتی اگر اولاند بتواند به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری‌ ۲۰۱۷ فرانسه نیز راه پیدا کند، در برابر هر یک از رقبای خود شکست خواهد خورد و نهایتا از رقابت‌ها کنار خواهد رفت.

براساس این نظرسنجی، چنانچه انتخابات ریاست جمهوری فرانسه روز یکشنبه آینده برگزار شود، اولاند تنها در دور نخست انتخابات ۱۵ درصد آراء را از آن خود خواهد کرد و در برابر هریک از رقبای خود اعم از «مارین لوپن»، «نیکلا سارکوزی» و «آلن ژوپه» شکست خواهد خورد.

اولاند روز پنجشنبه گذشته اعلام کرد که در پابان سال ۲۰۱۶ درباره نامزدی احتمالی خود در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۷ تصمیم‌گیری خواهد کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: