تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۲۰:۱۵ کد مطلب 93612

تمرین فردای والیبالیست‌ها با حضور اصحاب رسانه

اصحاب رسانه فردا (دوشنبه) امکان حضور در تمرین تیم ملی والیبال را خواهند داشت. به گزاش مشرق، هفته چهارم تمرینات تیم ملی والیبال از روز گذشته (شنبه) با حضور ۳۵ بازیکن در دو گروه آغاز شده است و تا چهارشنبه شب ادامه دارد. امکان حضور اصحاب رسانه در تمرین نوبت صبح تیم ملی والیبال در […]

اصحاب رسانه فردا (دوشنبه) امکان حضور در تمرین تیم ملی والیبال را خواهند داشت.

به گزاش مشرق، هفته چهارم تمرینات تیم ملی والیبال از روز گذشته (شنبه) با حضور ۳۵ بازیکن در دو گروه آغاز شده است و تا چهارشنبه شب ادامه دارد.

امکان حضور اصحاب رسانه در تمرین نوبت صبح تیم ملی والیبال در روز دوشنبه ۳۰ فروردین ماه مهیا شده است و آنان می‌توانند از ساعت ۱۲ تا ۱۳ در سالن والیبال فدراسیون از نزدیک شاهد این تمرینات باشند.

تمرینات این هفته تیم ملی همانند سه هفته گذشته در دو نوبت صبح و عصر برای دو گروه پیگیری خواهد شد که بازیکنان گروه اول صبح‌ها از ساعت ۱۱:۳۰تا ۱۳:۳۰ و در نوبت عصر از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰ تمرین خواهند کرد.

همچنین تمرین گروه دوم در نوبت صبح از ساعت ۸:۳۰ شروع می‌شود و تا ۱۰:۳۰ ادامه خواهد داشت و عصرها نیز از ساعت ۱۵ تا ۱۷ این گروه تمرین می‌کند. تیم ملی والیبال ایران خود را برای مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو آماده می‌کند. این رقابت‌ها از هشتم خردادماه با حضور هشت تیم ایران، فرانسه، کانادا، لهستان، ونزوئلا، چین، استرالیا و ژاپن (میزبان) در توکیو آغاز می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: