تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۲۰:۱۱ کد مطلب 93614

«حداد عادل» مهمان «در جریان» می‌شود

سیزدهمین قسمت برنامه «در جریان» با حضور دکتر حداد عادل و باهدف عملکرد رسانه‌ای سیاست‌های کاهشی و افزایشی جمعیت، یکشنبه ۲۹ فروردین از شبکه افق پخش می‌شود. به گزارش مشرق، در سیزدهمین قسمت برنامه گفت وگو محور «در جریان» از شبکه افق، شاهد بحث حول همین مسئله یعنی کاهش و افزایش جمعیت باموضوع فعالیت های […]

سیزدهمین قسمت برنامه «در جریان» با حضور دکتر حداد عادل و باهدف عملکرد رسانه‌ای سیاست‌های کاهشی و افزایشی جمعیت، یکشنبه ۲۹ فروردین از شبکه افق پخش می‌شود.

به گزارش مشرق، در سیزدهمین قسمت برنامه گفت وگو محور «در جریان» از شبکه افق، شاهد بحث حول همین مسئله یعنی کاهش و افزایش جمعیت باموضوع فعالیت های رسانه ای خواهیم بود.

فرید الدین حداد عادل استاد دانشگاه و کارشناس رسانه مهمان این برنامه است و درباره عملکرد رسانه ها پیرامون مسئله جمعیت مطالبی را بیان می کند.

او معتقد است در کنار مسئله جمعیت باید به مباحث دیگری همچون ازدواج و مسائل اجتماعی مربوط به جمعیت نیز پرداخته شود و در حال حاضر، رسانه های کشور هیچ رویکرد کارشناسانه ای به این دو مقوله ندارند و حتی می توان گفت ازدواج و مسائل اجتماعی بیش از بحث جمعیت از آن غافل شده‌اند.

در میان برنامه هم انیمیشن و گزارشی درخصوص این مسئله یعنی عملکرد رسانه ای، باهدف سیاست‌های کاهش و افزایش جمعیت، پخش خواهد شد.

روح الله رحیمی کارگردانی «در جریان» را بر عهده دارد که سیزدهمین قسمت آن یکشنبه ۲۹ فروردین ساعت ۲۱٫۳۰ از شبکه افق پخش می‌شود.

تکرار این برنامه را می توانید در ساعت های ۱۱٫۳۰ و ۱۶ روز دوشنبه از همین شبکه ببینید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: