تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۲۰:۵۹ کد مطلب 93639

توتی ناجی رم شد؛ درخشش ال کاپیتانو

شاگردان اسپالتی در خانه آتالانتا تا دقیقه ۸۶ بازی عقب بودند که با گلزنی توتی توانستند از شکست فرار کنند. به گزارش مشرق، تیم فوتبال آ.اس‌رم امروز در هفته سی و سوم سری‌آ ایتالیا میهمان آتالانتا بود که در این دیدار رم با درخشش توتی توانست بازی باخته را با تساوی  عوض کند و در […]

شاگردان اسپالتی در خانه آتالانتا تا دقیقه ۸۶ بازی عقب بودند که با گلزنی توتی توانستند از شکست فرار کنند.

به گزارش مشرق، تیم فوتبال آ.اس‌رم امروز در هفته سی و سوم سری‌آ ایتالیا میهمان آتالانتا بود که در این دیدار رم با درخشش توتی توانست بازی باخته را با تساوی  عوض کند و در نهایت این دیدار با نتیجه تساوی ۳ بر ۳ به پایان رسید.

در این دیدار جذاب و پرافت و خیز ابتدا گرگ‌ها با گل‌های لوکاس دانیله(۲۳) و ناینگولان(۲۸)  پیش افتادند اما این آتالانتا بود که کمتر از ۱۰ دقیقه هر دو گل را به وسیله آلساندرو(۳۳) و بوریلو(۳۷) جبران کرد.

در نیمه دوم نیز آتالانتا که روحیه گرفته بود گل سوم را در دقیقه ۵۰ به وسیله بوریلو زد. اما توتی کاپیتان متعصب گرگ‌ها که از نیمکت بازی را دنبال می‌کرد در دقیقه ۷۸ بازی به جای دروسی به میدان آمد و بار دیگر ثابت کرد که مثل همیشه ناجی تیمش است و در دقیقه ۸۶ گل تساوی را به ثمر رساند. رم با این تساوی ۶۵ امتیاز شد و در رده سوم ماند و در مقابل آتالانتا نیز با این تساوی ۳۷ امتیازی شد و با یک پله صعود به رده چهاردهم رسید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: