تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۲۱:۲۹ کد مطلب 93649

نصب بنر عجیب مقابل کمپ مرحوم حجازی+عکس

بعداز اتفاقاتی که صبح امروز در محل تمرین آبی‌پوشان رخ داد ظاهرا تعدادی از هواداران بنری را مقابل کمپ مرحوم حجازی نصب کردند. به گزارش مشرق، در حالی که صبح امروز تعدادی از مشوقین تیم فوتبال استقلال با حضور در محل تمرین این تیم به  نوعی به کادر فنی، مدیرعامل و سرپرست این تیم اعتراض […]

بعداز اتفاقاتی که صبح امروز در محل تمرین آبی‌پوشان رخ داد ظاهرا تعدادی از هواداران بنری را مقابل کمپ مرحوم حجازی نصب کردند.

به گزارش مشرق، در حالی که صبح امروز تعدادی از مشوقین تیم فوتبال استقلال با حضور در محل تمرین این تیم به  نوعی به کادر فنی، مدیرعامل و سرپرست این تیم اعتراض کردند، عصر امروز اتفاق عجیب دیگری رخ داد.

تعدادی از هواداران تیم استقلال که البته انگشت‌شمار هم هستند و معمولا در کمپ زنده‌یاد حجازی تمرینات این تیم را تماشا می‌کنند بنری را در مقابل در اصلی کمپ اختصاصی استقلال نصب کرده و نسبت به شکست آبی‌پوشان مقابل پرسپولیس اعتراض داشتند.

البته نصب بنر در این شرایط توسط هواداران استقلال کمی عجیب است زیرا آبی‌پوشان با وجود شکست مقابل پرسپولیس به فینال جام حذفی راه پیدا کرده و هنوز هم جزو مدعیان قهرمانی به حساب می‌آیند.

تیم فوتبال استقلال روز جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت.

نصب بنر عجیب مقابل کمپ مرحوم حجازی+عکس
نصب بنر عجیب مقابل کمپ مرحوم حجازی+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: