تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۲۲:۰۴ کد مطلب 93665

گل توتی هم نظر اسپالتی را نسبت به توتی عوض نکرد

سرمربی رم پس از تساوی خارج از خانه تیمش برابر آتالانتا گفت که رویکرد او نسبت به کاپیتان تیمش که جالوروسی را از شکست نجات داد، تغییر نخواهد کرد. به گزارش مشرق، تیم فوتبال رم امروز (یکشنبه) در هفته سی‌و‌سوم سری A به تساوی ۳ بر ۳ در خانه آتالانتا رضایت داد آن هم در […]

سرمربی رم پس از تساوی خارج از خانه تیمش برابر آتالانتا گفت که رویکرد او نسبت به کاپیتان تیمش که جالوروسی را از شکست نجات داد، تغییر نخواهد کرد.

به گزارش مشرق، تیم فوتبال رم امروز (یکشنبه) در هفته سی‌و‌سوم سری A به تساوی ۳ بر ۳ در خانه آتالانتا رضایت داد آن هم در شرایطی که تا دقیقه ۳۳ با ۲ گل از میزبان خود پیش بود و در آخرین دقایق با گلزنی فرانچسکو توتی که به عنوان بازیکن تعویضی در دقیقه ۷۸ به میدان رفت، از شکست گریخت.

لوچانو اسپالتی، سرمربی رم در پایان این بازی به شبکه مدیاست پرمیو گفت: تعادل‌مان را از دست دادیم. بازی پر از ضدحملات بود و ما بارها تسلط‌مان را از دست دادیم. نمی‌توانستیم تمرکز خود را حفظ کنیم و گاهی اوقات تعادل‌مان را از دست می‌دادیم. نمی‌توانستیم خودمان را به موقع به آن نقاطی از میدان که لازم بود، برسانیم در حالی که حریف به خوبی ما را می‌شناخت و فهمیده بود که می‌تواند از موقعیت‌هایش استفاده کند.

در جریان بازی ادین ژکو، مهاجم بوسنایی رم یک موقعیت دروازه خالی دیگر را به هدر داد و این تنها یکی از فرصت‌های خوبی بود که او از دست داد.

اسپالتی افزود: شما همیشه ژکو را با توتی مقایسه و به این ترتیب او را نابود می‌کنید اما این منصفانه نیست. توتی یک قهرمان است، همینطور ژکو اما ژکو انگیزه‌اش را از دست داده و تحت تأثیر انتقادات قرار گرفته است. مسلماً با توجه به سطح تجربیاتش و جایگاهی که دارد، ژکو باید بیشتر از این‌ها کار کند. گلی که توتی زد برای من چیزی را تغییر نمی‌دهد. اگر او می‌خواهد بازیکن باشد، بازیکن خواهد بود. وقتی او شوت می‌زند می‌توانید روی گل شدن شوتش حساب کنید اما در فوتبال مدرن این تمام چیزی نیست که اهمیت دارد. علاوه بر قدرت شوتزنی فاکتورهای دیگری مانند سرعت، استقامت بدنی و سختکوشی هم مطرح هستند. رم بدون توتی ۹ بازی‌اش را برده و این یعنی که ژکو هم بازیکن کارسازی است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: