تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۰۰:۱۰ کد مطلب 93733

توقف خانگی سویا مقابل دپورتیوو لاکرونیا

در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌سوم لالیگا، شاگردان اونای امری مقابل میهمان خود، دپورتیوو لاکرونیا تن به تساوی دادند. به گزارش مشرق، با تساوی یک بر یک عصر امروز (یکشنبه) تیم فوتبال سویا مقابل دپورتیوو لاکرونیا، هفته سی‌و‌سوم لالیگا پیگیری شد. در این بازی که از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران و در ورزشگاه سانچس پیزخوان […]

در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌سوم لالیگا، شاگردان اونای امری مقابل میهمان خود، دپورتیوو لاکرونیا تن به تساوی دادند.

توقف خانگی سویا مقابل دپورتیوو لاکرونیابه گزارش مشرق، با تساوی یک بر یک عصر امروز (یکشنبه) تیم فوتبال سویا مقابل دپورتیوو لاکرونیا، هفته سی‌و‌سوم لالیگا پیگیری شد. در این بازی که از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران و در ورزشگاه سانچس پیزخوان برگزار شد، وینسنته ایبورا در دقیقه ۲۱ برای سویا گلزنی کرد و در مقابل دروازه‌شان در دقیقه ۸۲ توسط اوریول ریرا باز شد.

مردان اونای اِمری با این تساوی خانگی، شمار امتیازات خود را به عدد ۴۹ رساندند و تغییری در جایگاه هفتمی‌شان در جدول رده‌بندی لالیگا به دست نیامد. لاکرونیا هم ۳۸ امتیازی شد و به رده دوازدهم صعود کرد.

پرونده هفته سی‌و‌سوم لالیگا امشب با انجام سه دیدار به شرح زیر بسته می‌شود:

۲۰:۴۵ اتلتیکومادرید- گرانادا

۲۰:۴۵ رایو وایکانو- ویارئال

۲۳:۰۰ بارسلونا- والنسیا

در جدول رده‌بندی لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی اسپانیا، بارسلونا با ۷۶ امتیاز صدرنشین است، رئال‌مادرید با ۷۵ امتیاز مکان دوم را در اختیار دارد و اتلتیکومادرید هم با ۷۳ امتیاز سوم است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: