تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۰۰:۳۳ کد مطلب 93738

رانیری: با قلب و روحمان یک امتیاز گرفتیم

سرمربی لسترسیتی می گوید ۱ امتیاز بازی مقابل وستهام می تواند تاثیر زیادی در مسیر کسب عنوان قهرمانی داشته باشد. به گزارش مشرق، لسترسیتی در روزی که با اخراج جیمی واردی ۱۰ نفره شده بود، توانست با گل دقیقه ۹۵ از شکست مقابل وستهام فرار کند و به تساوی ۲-۲ مقابل این تیم رضایت دهد. […]

سرمربی لسترسیتی می گوید ۱ امتیاز بازی مقابل وستهام می تواند تاثیر زیادی در مسیر کسب عنوان قهرمانی داشته باشد.


به گزارش مشرق، لسترسیتی در روزی که با اخراج جیمی واردی ۱۰ نفره شده بود، توانست با گل دقیقه ۹۵ از شکست مقابل وستهام فرار کند و به تساوی ۲-۲ مقابل این تیم رضایت دهد. کلودیو رانیری این ۱ امتیاز را برای تیمش حیاتی می داند.

رانیری پیرامون این مساله گفت:” فوق العاده بوذ. با تمام نیرو، روح و قلبمان بازی کردیم و این عالی است. از بازیکنانم و هواداران تشکر کردم. باید باور خود را حفظ کنیم و این تک امتیاز می تواند از لحاظ روانی برای ما فوق العاده باشد و تاثیر خود را در ادامه راه بگذارد. پس از اینکه ۲-۱ عقب افتادیم، بازگشت به بازی در آخرین ثانیه ها فوق العاده بود.”

رانیری در مورد داوری پر حاشیه این دیدار گفت:” من تنها بازیکنانم را قضاوت می کنم و در مورد داور نظری ندارم. پیشرفت بازیکنانم به من مربوط می شود اما داوری مسئله ای نیست که بخواهم در مورد آن صحبت کنم.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: