تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۰۲:۱۸ کد مطلب 93764

اظهارات سخنگوی ناجا درباره قتل جنجالی دختر بچه افغانستانی

سخنگوی پلیس با اشاره به فاجعه تلخ قتل دختر بچه شش ساله افغانستانی از دستور ویژه برای پیگیری هر چه سریعتر این پرونده خبر داد. به گزارش مشرق، سردار سعید منتظرالمهدی با اشاره به فاجعه قتل دختر بچه شش ساله در خیرآباد ورامین با ابراز تاسف از وقوع این جنایت اظهار کرد: این حادثه تلخ […]

سخنگوی پلیس با اشاره به فاجعه تلخ قتل دختر بچه شش ساله افغانستانی از دستور ویژه برای پیگیری هر چه سریعتر این پرونده خبر داد.

به گزارش مشرق، سردار سعید منتظرالمهدی با اشاره به فاجعه قتل دختر بچه شش ساله در خیرآباد ورامین با ابراز تاسف از وقوع این جنایت اظهار کرد: این حادثه تلخ به طور قطع قلب هر انسانی را به درد می‌آورد و پلیس فارغ از هرگونه نگاه قومی و ملیتی، بر اساس وظیفه ذاتی، قانونی و اخلاقی خود، رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

سخنگوی ناجا افزود: با توجه به اعتراف متهم دستگیر شده به قتل این دختر بچه شش ساله بررسی‌های تکمیلی در حال انجام بوده و نتایج تحقیقات پزشکی قانونی نیز در شرف نهایی شدن است.

وی با ابراز هم دردی با خانواده این دختر بچه شش ساله گفت: پلیس تا تکمیل بررسی‌های نهایی، رسیدگی به این پرونده را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داده است.

سخنگوی ناجا در پایان خاطر نشان کرد: این فاجعه دلخراش قلب تمامی حامیان انسانیت را به درد آورده و نتایج تکمیلی این پرونده پس از اتمام تحقیقات به اطلاع عموم خواهد رسید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: