تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۰۳:۱۸ کد مطلب 93794

ونگر: عده ای فقط منتظر ناکامی من و مردانم هستند

سرمربی فرانسوی تیم فوتبال آرسنال پس از تساوی تیمش برابر کریستال پالاس گفت: متاسفانه نتیجه نگرفتیم و عده ای از دشمنان آرسنال را به وجد آوردیم. به گزارش مشرق، آرسن ونگر در نشست خبری خود پس از بازی تیمش برابر کریستال پالاس ضمن انتقاد از برخی سوالات نابجا و خط داده شده خبرنگاران گفت: این چه […]

سرمربی فرانسوی تیم فوتبال آرسنال پس از تساوی تیمش برابر کریستال پالاس گفت: متاسفانه نتیجه نگرفتیم و عده ای از دشمنان آرسنال را به وجد آوردیم.

به گزارش مشرق، آرسن ونگر در نشست خبری خود پس از بازی تیمش برابر کریستال پالاس ضمن انتقاد از برخی سوالات نابجا و خط داده شده خبرنگاران گفت: این چه معنایی دارد که پیاپی از من درباره حاصل سالها مربیگری در آرسنال بپرسید، درباره همین بازی هیچ سوالی ندارید؟ 

وی ادامه داد: حاصل سالها مربیگری من در آرسنال را در بخش مالی این باشگاه تماشا کنید که با فروش سالیانه حداقل ۵۰ ستاره جوان به تیم های دنیا بالاترین میزان در آمد در این بخش را دارد. عده ای فقط منتظر ناکامی من و مردانم هستند، یک آرسنال همیشه مدعی که با فوتبال زیبای خود دل هوادارانش را به دست می آورد، این حاصل کار من است، امسال خوب شروع کردیم اما بدشانس بودیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: