تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۰۳:۲۹ کد مطلب 93800

مردانی و عاشورزاده به فینال رسیدند

دو تکواندوکار کشورمان به فینال تورنمنت آزاد اسپانیا راه یافتند. به گزارش مشرق، تورنمنت آزاد اسپانیا از صبح امروز (یکشنبه) با مبارزات تکواندوکاران تمامی اوزان زنان و مردان در حال برگزاری است که فرزان عاشورزاده هوگوپوش وزن سومی کشورمان در مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها با غلبه بر نماینده مکزیک (۹ بر ۶) فینالیست شد. […]

دو تکواندوکار کشورمان به فینال تورنمنت آزاد اسپانیا راه یافتند.

به گزارش مشرق، تورنمنت آزاد اسپانیا از صبح امروز (یکشنبه) با مبارزات تکواندوکاران تمامی اوزان زنان و مردان در حال برگزاری است که فرزان عاشورزاده هوگوپوش وزن سومی کشورمان در مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها با غلبه بر نماینده مکزیک (۹ بر ۶) فینالیست شد.

او پیش از این تکواندوکارانی از کشورهای مراکش (۱۰ بر ۷)، پرتغال (۱۰ بر یک) و اسپانیا (۷ بر یک) را از پیش رو برداشته بود.

همچنین سجاد مردانی تکواندوکار وزن ۸۷+ کیلوگرم کشورمان پس از کسب پیروزی مقابل نمایندگان اسپانیا (۵ بر ۲) و مراکش (۸ بر یک) راهی مرحله نیمه نهایی شد.

مردانی در این مرحله رو در روی تکواندوکاری از صربستان قرار گرفت و در حالی که با نتیجه ۳ بر صفر پیش بود با یک ضربه سنگین حریفش را ناک اوت کرد و به فینال رسید.

چهاردهمین دوره تورنمنت آزاد اسپانیا که در شهر «بنوقاسم» (۱۲ کیلومتری شهر کاستلین) اسپانیا برگزار می شود، G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز این رقابت‌ها به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳٫۶ امتیاز تعلق خواهد گرفت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: