تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۰۷:۱۴ کد مطلب 93855

انریکه: مسئول شکست من هستم

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا گفت: مسئول شکست برابر والنسیا فقط من هستم و بازیکنان نباید پاسخگوی ناکامی باشند. به گزارش مشرق، لوئیس انریکه سرمربی تحت فشار تیم فوتبال بارسلونا پس از شکست خانگی تیمش برابر والنسیا، تیم چهاردهم و بحران زده جدول لالیگا در نشست خبری خود به خبرنگاران گفت: از لحاظ تاکیتیکی و تکنیکی […]

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا گفت: مسئول شکست برابر والنسیا فقط من هستم و بازیکنان نباید پاسخگوی ناکامی باشند.

به گزارش مشرق، لوئیس انریکه سرمربی تحت فشار تیم فوتبال بارسلونا پس از شکست خانگی تیمش برابر والنسیا، تیم چهاردهم و بحران زده جدول لالیگا در نشست خبری خود به خبرنگاران گفت: از لحاظ تاکیتیکی و تکنیکی کاملا از حریف برتر بودیم، امیدوارم تا پایان این جلسه مقاومت کرده و درباره داور این بازی حرفی نزنم در هر حال عدالت در این بازی رعایت نشد.

انریکه درباره تعویض نکردن و ثبات آرایش تیمی خود گفت: نیازی به این کار نبود از طرفی اگر هم مشکلی هست من مقصر شکست هستم و هیچ بازیکنی در این میان مرتکب اشتباه یا کم کاری نشده است.

انریکه در پاسخ به سوال خبرنگار اسپورت کاتالونیا مبنی بر احتمال اخراج او لبخندی زد و گفت: اگر شما مرا اخراج نکنید، باشگاه این کار را نخواهد کرد، مشکلی پیش نیامده، ما تا چند روز دیگر جشن قهرمانی در جام حذفی را برگزار خواهیم کرد و همچنان مدعی جدی قهرمانی در لالیگا هستیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: