تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۵ کد مطلب 93872

عارف: قطعاً کاندیدای ریاست مجلس هستم

رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در دیداری که با رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان داشته گفته است که قطعاً کاندیدای ریاست مجلس خواهم بود. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از دانشجو، قدرت‌علی حشمتیان رئیس جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان و نایب رئیس خانه احزاب ایران، با محمدرضا عارف منتخب مردم تهران در مجلس دهم، دیدار کرد. […]

رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در دیداری که با رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان داشته گفته است که قطعاً کاندیدای ریاست مجلس خواهم بود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از دانشجو، قدرت‌علی حشمتیان رئیس جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان و نایب رئیس خانه احزاب ایران، با محمدرضا عارف منتخب مردم تهران در مجلس دهم، دیدار کرد.

در این دیدار حشمتیان گزارشی از تحرکات مستقلین و اعتدال‌گرایان در سطح کشور و در مرحله اول انتخابات ارائه و اظهار داشت: از ۳۰ کاندایی که در تهران با اقبال مردم مواجه شدند، ۱۲ نفر از منتخبین در لیست اعتدال‌گرایان و مستقلین حضور داشتند.

نایب رئیس خانه احزاب در این جلسه خطاب به عارف گفت: ما مصمم هستیم که در دور دهم مجلس ۳ فراکسیون اصولگرایان به ریاست لاریجانی، مستقلین به ریاست آقای مطهری و اصلاح‌طلبان به ریاست شما تشکیل دهیم.

عارف نیز ضمن تشکر از حضور پرشور مستقلین و اعتدال‌گران در انتخابات مجلس دهم، از ردصلاحیت چهره‌های شاخص همچون رئیس جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان، ابراز تأسف کرد.

وی همچنین اظهار داشت: قطعاً کاندیدای ریاست مجلس خواهم شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: