تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۴ کد مطلب 93873

رد صلاحیت شدندگان فدراسیون فوتبال کدامند؟

دو کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال رد صلاحیت شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، با بررسی مدارک و سوابق مدیریتی کاندیداهای فدراسیون فوتبال که توسط کمیته ۳ نفره‌ای به عمل آمد، دو کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال رد صلاحیت شدند. در بین بین عزیزی خادم به خاطر عدم سابقه مدیریتی لازم رد صلاحیت شد و از سوی دیگر […]

دو کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال رد صلاحیت شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، با بررسی مدارک و سوابق مدیریتی کاندیداهای فدراسیون فوتبال که توسط کمیته ۳ نفره‌ای به عمل آمد، دو کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال رد صلاحیت شدند.

در بین بین عزیزی خادم به خاطر عدم سابقه مدیریتی لازم رد صلاحیت شد و از سوی دیگر قنبرزاده که قبلا استعفای خود را اعلام کرده بود، به دلیل اینکه این استعفا شفاهی بود، سوابق وی نیز مورد بررسی قرار گرفته و چون وی ۱۰ امضای لازم را جمع نکرده بود، او نیز رد صلاحیت شد.

نکته جالب اینجاست که مشخص نیست این کمیته ۳ نفره این بررسی‌ها را روی چه حسابی انجام داده است. اگر بررسی‌ها بر حسب اساسنامه جدید است چرا کفاشیان اجازه ثبت نام پیدا نکرد و اگر بر حسب اساسنامه قدیم است که هنوز این اساسنامه مصوب نشده است.

نامه فدراسیون فوتبال در خصوص افرادی که تأیید صلاحیت شده‌اند به مراجع ذیصلاح اعلام شده و تا قبل از انتخابات باید این مراجع نظر نهایی را بدهند.

در حال حاضر تاج، عزیزمحمدی و آجورلو برای ریاست فدراسیون فوتبال شانس دارند.

منبع: فارس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: