تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۵ کد مطلب 93884

عربستان به مرز دیوانگی رسیده است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس، گفت: رفتار عربستان سعودی از مرز شرارت به مرز دیوانگی رسیده است و اگر این دیوانه شرور تنبیه نشود، این اهانت ها ادامه خواهد داشت. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، سرلشکر پاسدار محسن رضایی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران […]

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس، گفت: رفتار عربستان سعودی از مرز شرارت به مرز دیوانگی رسیده است و اگر این دیوانه شرور تنبیه نشود، این اهانت ها ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، سرلشکر پاسدار محسن رضایی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس و دبیر مجمع تشخیص مصلح نظام در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:

در اجلاس اخیر سازمان همکاری های اسلامی، عربستان با فشار و خرج میلیون‌ها دلار که نمونه آن اعتراف کمک ۷۰۰ میلیون دلاری به مالزی بود، چهار بند را در بیانیه پایانی علیه ایران اضافه کرد. در تاریخ این اجلاس چنین اهانتی به ایران نشده بود.

رفتار عربستان سعودی از مرز شرارت به مرز دیوانگی رسیده است و اگر این دیوانه شرور تنبیه نشود، این اهانت ها ادامه خواهد داشت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: