تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۲ کد مطلب 93959

نگاهی به حریفان احسان روزبهانی در المپیک ریو

۱۸ بوکسور در وزن ۸۱ کیلوگرم جواز حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو را بدست آورده‌اند. به گزارش مشرق، با اتمام رقابت های بوکس کسب سهمیه المپیک در قاره اروپا تکلیف ۱۸ مشتزن از از مجموع ۲۶ بوکسور حاضر در المپیک در وزن ۸۱ کیلوگرم مشخص شد.طبق اعلام فدراسیون جهانی بوکس(آیبا) ۲۶ بوکسور در وزن […]

۱۸ بوکسور در وزن ۸۱ کیلوگرم جواز حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو را بدست آورده‌اند.

به گزارش مشرق، با اتمام رقابت های بوکس کسب سهمیه المپیک در قاره اروپا تکلیف ۱۸ مشتزن از از مجموع ۲۶ بوکسور حاضر در المپیک در وزن ۸۱ کیلوگرم مشخص شد.
طبق اعلام فدراسیون جهانی بوکس(آیبا) ۲۶ بوکسور در وزن ۸۱ کیلوگرم جواز حضور در بازی های المپیک ریو را کسب خواهند کرد.
تاکنون حضور ۱۸ بوکسور که نام احسان روزبهانی نماینده شایسته کشورمان هم در بین آنها دیده می شود در بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو قطعی شده است.
میشل بورگس(برزیل) ،مانفردونیا(ایتالیا)، هرووژ سپ (کرواسی)، احسان روزبهانی(ایران) ، متیو بادرلیکه(فرانسه)، جولیو سزار لا کروز(کوبا) ،جوسپ وارد(ایرلند جنوبی)، بنچابلا (الجزایر)، صلاح (مصر)، کاتنده(اوگاندا) ،رامیرز(ونزوئلا)، کارلوس مینا(اکوادور)، آدیلبک نیازیمبتوف (قزاقستان)، رسولوف(ازبکستان) ،ارکین ادیلبک یویو(قرقیزستان) ، پیتر مولنبرگ(هلند)،جوشوئا بواتسی(بریتانیا) و مهمت اونال (ترکیه) مشتزنان وزن ۸۱ کیلوگرم هستند که جواز حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو را کسب کرده اند.
اما تکلیف ۸ بوکسور باقی مانده این وزن در دو رقابت نهایی APB & WSB ( صوفیه – بلغارستان) و جهانی (باکو – آذربایجان) مشخص می شود.
احسان روزبهانی بوکسور شایسته کشورمان چهارمین بوکسوری بود که توانست در این وزن از طریق رقابت های APB سهمیه المپیک را کسب کند.

منبع: سایت فدراسیون بوکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: